"אני זוכרת שכשהתחתנו אמרתי לאקי, 'בוא נזמין 50 איש ונעשה את זה בגינה', ובסוף זה הפך לחתונה של אלף איש", נזכרת סנדי בר באחת החתונות המתוקשרות ומעוררות העניין שידעה ביצת הבידור הישראלית בתחילת שנות ה-2000. "היום אני פשוט אחרת, אני במקום שבו את הרגעים האינטימיים - אני רוצה שיהיו ממש אינטימיים".סנדי בר מספרת על הרצון להקים משפחה חדשה

מאז הספיקו בני הזוג המלכותיים של הנייטיז, אם תרצו, שלומית מלכה ויהודה לוי של אותה תקופה, להתגרש, אך דווקא בחודשים האחרונים הם עלו לכותרות בעקבות השתתפותו של אקי אבני בקליפ של ניקול ראידמן והשמועות על רומן ביניהם. בראיון שהעניקה לרותם איזה בתוכנית "אנשים" ב"קשת 12", חזרה בר אל הגירושין שהפכו ללא פחות מתוקשרים מהנישואין, וסיפרה על הרצון להקים משפחה חדשה.


סנדי בר מדברת על הגרושין מאקי אבני

איך הקשר בינך לבי אקי היום?
"סבבה".סנדי בר, אקי אבני, אירוע לנובו. צלם : ברק פכטרסנדי בר, אקי אבני, אירוע לנובו. צלם : ברק פכטראתם גרים בסמוך.
"מה זה 'סמוך', 150 מטר, משהו כזה".יש דבר כזה גרושים ידידים?
"אנשים מבינים שדרכיהם נפרדות לדרכים אחרות, אבל אם אתה רוצה יש את השיתוף ההדדי. אם אני יודעת שטוב לו - אני יודעת שטוב לבן שלי, והפוך. זה הכל".את היית אפילו בחתונה שלו, שזה דבר שכבר מגיע לך עליו כמה נקודות.
"היה לי חשוב להיות ברגע הזה, שהילד שלי עומד שם ואבא שלו מתחתן שוב - אז להיות איתו ולתת איזה יד ולהגיד 'אבא מתחתן שוב'".היית רואה את עצמך עושה שוב את הטקס הזה, מתחתנת?
"לא".לא היה בא לך עוד ילד?
"יכול להיות, הייתה תקופה שיותר רציתי, לפני שנתיים, אבל זה קצת עבר. השלמתי עם זה שיכול להיות שלא יהיה".