מפלגת הליכוד הודיעה היום (שישי) על הגשת מכתבי התראה לפני תביעה נגד העיתונאים ברוך קרא, אביעד גליקמן, גור מגידו ומערכות ערוץ 13 ועיתון דה מרקר, בגין פרסום דברים העולים בכדי לשון הרע. לדברי המפלגה, השלושה "עשו שימוש פסול בבמה התקשורתית שלהם כדי להציג אוסף של סימני שאלה מופרכים ועובדות שקריות תוך חיבור מאולץ. הציגו שקר גמור כאילו היה אמת, וביזו את שמה הטוב של הליכוד, עובדיה וספקיה".

במכתב ההתראה שהועבר לחדשות 13 נכתב, בין היתר, כי "בימים האחרונים מנהל ערוץ 13 מסע הכפשה חסר כל יסוד במטרה להשחיר את הליכוד ואת קמפיין הבחירות שלה. הדיווחים שלכם שקריים מן היסוד". 

בליכוד זעמו על פרסום לפיו הליכוד או מי מטעמה שכרה את שירותיה של חברת ארמור כדי שתפרוץ לטלפון של בני גנץ, תרגל אחריו וכיוצא באלו. אלו הוגדרו ע"י הליכוד כ"טענות משוללות יסוד".

מכתב ההתראה שהועבר לדה-מרקר התייחס גם הוא, בין היתר, לפרשת חברת ארמור, ובו נכתב: "פרסום שקרי זה נעשה כדי להכפיש את הליכוד, תוך ניסיון ציני וחסר בסיס לשרבב ל'פרשה' זו אנשים נוספים המקורבים לראש הממשלה בתקווה לייצר מעין דרמה תקשורתית. ייאמר מיד, לא היה, לא נברא ואפילו משל לא היה". 

מחדשות 13 נמסר: אנו עומדים מאחורי הפרסום.