טוק טוק, מי שם? עדין קורונה. בימים האחרונים לקחנו כמה צעדים לאחור, האם זה הגל השני שסוחף אותנו? הוטלו שוב הגבלות על הפעלת אולמות, מוסדות תרבות, מסעדות, תחבורה ציבורית ועוד. למדנו גם שתחבורה ציבורית היא אחת ממוקדי ההידבקות אז הוחלט שלא צריך יותר מזגן באוטובוס, קחי את זה קורונה! ביבי בינתיים מנהל את המשבר ביד רמה, סוגר ופותח את המשק כמו דלתות של אוטובוס בזמן שמנהיגי העולם סוגרים את הגבולות בפנינו.

מם אייל שני (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Roni Lida)מם אייל שני (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, Roni Lida)

מם קורונה (צילום: פייסבוק, קבוצת עמ;לק)מם קורונה (צילום: פייסבוק, קבוצת עמ;לק)

מם ממשלת חירום (צילום: טוויטר, Adi Messika - @adimessika)מם ממשלת חירום (צילום: טוויטר, Adi Messika - @adimessika)

נמשיך עם ממשלת החירום הטרייה, בה השרה מירי רגב השתתפה בטקס חניכת מחלף והודתה כי האירוע לא עומד במגבלות של משרד הבריאות: "אנחנו כאן לא בדיוק לפי ההנחיות". מירי, היית שרת תרבות הכי לא תרבותית וכעת את שרת תחבורה שמצפצפת על החוקים. כפיים!

לפי פרסומים עלות הטקס מוערכת בכ-200 אלף שקל, אי אפשר לצפות לפחות משרת הטקסים רגב, וכאמור, לא זול לעשות כזאת שכונה מרהיבה.

יש הנחיות ויש הנחות (צילום: צילום מסך)יש הנחיות ויש הנחות (צילום: צילום מסך)

שרת התחבורה לא מחשבת מסלול מחדש (צילום: צילום מסך)שרת התחבורה לא מחשבת מסלול מחדש (צילום: צילום מסך)

בסוף השבוע חגגו באילת אייל גולן ואשתו הטרייה, דניאל גרינברג, כשלפתע נקלעו למריבה וכתוצאה מכך מחקה גרינברג את כל התמונות המשותפות של השניים מהאינסטגרם שלה.

מקורבים מבטיחים שהמצב בסדר גמור. כידוע, גרינברג נמצאת בחודש שמיני להריונה ולדבריהם: "ההורמונים משתלטים על המצב, כי ככה זה בהריון. באמת שהכל בסדר".

אולי בשמש הקופחת של אילת הכל נהיה ברור כשמש? אולי זו מכת שמש? מאחל רק טוב לשניהם, זו פעם שלישית של אייל ונראה שהגלידה כבר נמסה.

חייל של אהבה בצבא הכי מוסרי בעולם (צילום: צילום מסך)חייל של אהבה בצבא הכי מוסרי בעולם (צילום: צילום מסך)

מם פילוסים (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, שבי זאבי)מם פילוסים (צילום: פייסבוק, ממים של נשים, שבי זאבי)

שיבל כרמי מנסור מוסיף אש למדורה שהיא שנת 2020, השדרן שלא מזמן שבר את לב בנות ישראל כשהודיע על אירוסיו, חוזר לעוד מהדורה, לשבור את הלבבות שנשארו שלמים. 

הקול העמוק, החספוס, הניסיון לשמור על ארשת רצינית בעודו מדבר עם פאולה וליאון, כל אלה, ועוד זכרונות מתוקים הם נחלת העבר. שיבל הודיע שהוא עוזב את חדשות 12 ועובר לעבוד באיזה הייטק. למה שיבל? למה?!

כולי קנאה על חבריו החדשים לצוות שיזכו כל בוקר לקבל מבזק אישי, אפילו אם הוא על משהו משעמם יותר מהחדשות. אני יכול לדמיין את קולו הרדיופוני מהדהד בין מכונת הקפה לארון החטיפים במטבחון של משרדו החדש, "נגמרו הקפסולות וניל", הוא יצהיר בטון סמכותי ומרגיע. זהו יום עצוב, כולי תקווה ששיבל עוד יברח מכלוב הזהב חזרה לביצה.

גיוס המונים לשיבל שימשיך לקריין לנו! (צילום: צילום מסך)גיוס המונים לשיבל שימשיך לקריין לנו! (צילום: צילום מסך)

היה שבוע מלא חדשות שבו איבדנו עוד מגיש חדשות, שבוע לא פשוט שהקורונה חזרה כאילו לא שיטחנו אותה, אז איזה מם גרם לכם לרצות ללכת ברגל במקום לקחת אוטובוס? איזה מם דחף אותכם לעזוב להייטק ואיזה מם עשה לכם חשק למחוק תמונות מהאינסטה?

עוד שבוע נגמר ותודה למם, לא היה משעמם, שיהיה...

שבוע מהמם (צילום: ללא קרדיט)שבוע מהמם (צילום: ללא קרדיט)