השחקן ג'וני דפ זכה במשפט לשון הרע שלו נגד גרושתו אמבר הרד, וכעת נפסק כי לקבל מרעייתו לשעבר 15 מיליון דולרים, אך בגלל בעניין בירוקרטי יהיו אלו רק 10 מיליון. דפ חגג את ניצחונו באינסטגרם, וכתב: "לפני שש שנים חיי, חיי ילדיי, חייהם של הקרובים אליי וגם חייהם של אלה שהאמינו ותמכו בי במשך כל כך הרבה שנים, השתנו לעד. ושש שנים לאחר מכן, חבר המושבעים החזיר לי את חיי. מההתחלה המטרה של התביעה הייתה לחשוף את האמת, ללא קשר לתוצאה. אמירת האמת הייתה משהו שהייתי חייב לילדים ולכל אלה שהמשיכו לתמוך בי. אני מרגיש שלווה בידיעה שסוף-סוף השגתי את זה".

בשיחה עם אראל סג"ל וחן ליברמן ב-103fm, עיתונאי "מעריב" ליאור דיין סיכם את המשפט המתוקשר בעולם ושיתף בתובנותיו: "חשוב להבין שיש פה שני מהלכים שבגדול, בגללם הוא ניצח. הוא הלך ואמר 'אני הולך למשפט הזה ואני יודע שמה שייצא אלה הדברים הכי מלוכלכים ורעים עליי, אבל עדיין, אני שואף לצדק'. הדבר השני שהוכרע זה שאמבר הרד, שכשהתגרשה ממנו, הוא העביר לה 7 מיליון דולר, היא אמרה שהיא תורמת את זה לנשים במצוקה - על הדוכן הסתבר שהיא תרמה רק 150 אלף דולר. שתי הנקודות האלה, הן העיקריות במשפט".

לטענתו, "יש לנו פה מקרה, אולי אחד היחידים, כנראה הראשון שבעצם פותח את כל הספקטרום של מי טו שהיא תנועה חשובה ואומר שיש גם עוד צדדים. דפ ידע שזה מה שהולך להיות. הוא אמר שהיא בעצם זאת שהתעללה בו והביא הוכחות. במהלך המשפט, היא הודתה שנהגה להרביץ לו".

ליברמן ציינה: "אני פגשתי את ג'וני דפ פעמיים. ראיינתי אותו לקראת עוד אחד מסרטי שודדי הקאריביים והוא היה מאוד נחמד בריאיון, אז הוא עוד היה עם ונסה פאראדי. שנתיים אחרי, פגשתי אותו בקידום לסרט ששם הוא הכיר את אמבר הרד. אני חייבת להגיד שישבתי מולו ומולה והרגשתי שם אנרגיה רעה והרגשתי שהיא השפיעה עליו לרעה".