בדומה לאירועי השקות ספרי הארי פוטר ומוצרי אפל, גם "כראמל" החדש זוכה למסיבת ענק לכבודו, שתתקיים ביום שני ה-19.12.22, באירוע מכירה מוקדמת בדיזנגוף סנטר, יום לפני שהספר יהיה זמין ביתר חנויות הספרים בפריסה ארצית. 

ספרים עם כריכה מוזהבת במהדורה מוגבלת לאלף הקונים הראשונים, אירוע חתימות במעמד הסופרת והמאיירים, משחקי חברה כיפיים, תערוכת יצירות מקוריות של אמנים ישראלים וטקס הדלקת נרות חגיגי  בשעה 18:30, במהלכו בובת-ענק בדמות החתול תחלק לאורחים סופגניות.

מאירה ברנע גולדברג חותמת למעריצים באירוע הקודם (צילום: דור פזאולו)
מאירה ברנע גולדברג חותמת למעריצים באירוע הקודם (צילום: דור פזאולו)

מיד לאחר מכן בשעה 19:00 יושק הספר החדש וייפתחו לראשונה עמדות המכירה של צומת ספרים וסטימצקי. לרגל האירוע הודפסו אלף ספרים במהדורה מוגבלת עם כריכה מוזהבת לאספנים בלבד, שיימכרו לקונים הראשונים. 

במהלך הערב הסופרת תחתום על ספריה יחד עם המאיירים רמי טל וקרן מאי מטקלף, במקביל לאטרקציות שיפעלו במקום: משחק רצפה ענק בגודל של 25 מ"ר של סולמות וחבלים ממותג כראמל, עמדת הקרנת פרקי סדרת כראמל, דוכן מרצ'נדייז ייחודי, פינת משחקי קופסא ממותגים וקיר צילום עם בובת-הענק. האירוע יגיע לשיאו בחצות, כשיתקיים חידון קהוט על 7 הפרקים הראשונים של הספר החדש, כשהזוכים במקומות הראשונים יקבלו במתנה ספרים וארוחת צהריים אישית במסעדה עם מאירה ברנע-גולדברג.

בקומת הגלריה תוצג תערוכת יצירות חדשות בשיתוף גלריית "פחות מאלף", עם עשרות יצירות מקוריות של אמנים ישראלים שאיירו את דמויותיהם של גיבורי כראמל. הציורים יימכרו בסכום נמוך של החל מ-100 ₪, במטרה להנגיש אמנות מקורית גם לילדים.

עטיפת הספר כראמל - סכנה בביצה (צילום: עיצוב עטיפה: אמרי זרטל)
עטיפת הספר כראמל - סכנה בביצה (צילום: עיצוב עטיפה: אמרי זרטל)

מתי: יום שני ה-19.12.22 החל מהשעה 18:30. 

איפה: בכל רחבי דיזנגוף סנטר, רחוב דיזנגוף 50 ת"א.

קהל יעד: גילאי 7 ומעלה.

כמה: הכניסה וההשתתפות בכל הפעילויות בחינם.