ד"ר אבנר שביט ("וואלה") סיפק ביקורת מפתיעה על הסרט השערורייתי והמפתיע בשיחה עם איריס קול ב-103FM: " הגיבור הוא כלב זכר, אבל מגלמת אותו נקבה. סרט מצחיק, מקורי, מפתיע, עמוק, עצוב ומרגש, עשוי נהדר. הוא לא יקבל פרס למרות שמגיע לו"

כלבים מדברים אבל ממש לא לילדים: קומדיה קיצונית, מפתיעה ופרועה על ראג'י, כלב רחוב שחובר לכלבים משוטטים אחרים וביחד הם יוצאים לנקום בבעליו הקודם שנטש אותו מתוך מטרה לנשוך אותו ב...מעל הרגל. בקולם של וויל פארל וג'יימי פוקס. ד"ר אבנר שביט שוחח עם איריס קול ב-103FM על הסרט, ונתן זווית מפתיעה.

לא מיהרת לראות את הסרט
"אמרתי שאני מתלבט, כי לא רציתי לראות סרט שמעמיד כלבים במצבים מסוכנים למטרות בידוריות בלבד. זה היה נראה סרט על גבול המפוקפק, גם השם, בעברית בחרו לו שם, רק בישראל זה יכול לקרות. אבל היה לי ברור שאני לא אחרים את הסרט, אני נגד חרמות, ומה לעשות אני רואה סרטים. לא הצטערתי". 

"בעיניי אחד הסרטים הטובים של הקיץ", הוסיף שביט. "סרט שנוי במחלוקת, אני חושב שקל מאוד לבטל סרט בשם 'דוגי סטייל'. זו עלילה יוצאת דופן, אולי אחת העלילות הכי יוצאות דופן. סיפור על כלב שחי אצל גבר סטלן, עלוב נפש, שכל הזמן מנסה לזרוק אותו מהבית ובסוף הוא גם מצליח. הוא מוצא את עצמו ברחוב ומתחבר לכנופייה. הכלב מבין את הסיטואציה דרך החברים החדשים שלו, ודרכם הוא לומד את חוכמת הרחוב. הוא מבין שהבעלים שלו עשה לו גזלייטינג, משנה את בנק המטרות ויש לו משימה חדשה - כיוון שהבעלים שלו לא התעניין בכלב ורק עניין אותו לאונן מול פורנו, הוא וחבריו יוצאים למסע למצוא את הבעלים ולתלוש לו את איבר המין". 

"סרט על כלבי רחוב שיוצאים לתלוש פין של גבר, עוד לא זכור לי שראיתי", הוסיף שביט. "אני חושב שהסרט, מעבר לזה שהוא פרוע ומצחיק ומקורי, הוא גם עמוק ועצוב. הוא לא רק מדבר על קשרים בין אנשים לכלבים, הוא מדבר בכללי על קשרים מתעללים. הרבה בני אדם נמצאים בקשרים מתעללים ומפרשנים אותם כמו שהם רוצים, וצריכים שמישהו יאיר להם את הסיטואציה. הרבה פעמים אנשים, מתעללים בהם והם חושבים שזו דרך לבטא אהבה". 

"מאוד אהבתי, בדרך כלל בסרטים על כלבים החתולים האויבים שלהם - אין את זה", סיכם המבקר. "אף כלב לא מת. הכלבים עוברים כל מיני דברים מטורפים. רק חמישה אחוז מהסרט באפקט דיגיטלי, יש פה כלבים אמיתיים, מאלפים ומאלפות שעושים את כל העבודה. הגיבור הוא כלב זכר, אבל מגלמת אותו נקבה. הבמאי עשה פה עבודה נהדרת, סרט מצחיק, מקורי, מפתיע, עמוק, עצוב ומרגש, עשוי נהדר. הוא לא יקבל פרס, מגיע לו, אבל הוא קיבל פרס יותר חשוב - הוא אימץ את אחד הגורים שמופיעים בתחילת הסרט".