רשת בתי קולנוע לב יוצאת ביוזמה מיוחדת ותקרין על המסך הגדול את "הילד" – סרטו הקצר של הבמאי יהב וינר ז"ל, שנרצח במתקפה האכזרית על כפר עזה, כאשר הגן על אשתו, הבמאית והזמרת שי – לי עטרי, וביתם שייה בת החודש. הסרט, שאורכו 25 דקות, יוקרן במחיר מיוחד של 20 שקלים לכרטיס. כל ההכנסות מההקרנות יועברו כתרומה למשפחתו של יהב. 

וינר היה בן קיבוץ כפר עזה ויוצר ובמאי צעיר ומבטיח. הוא הספיק להשלים את צילומי סרטו המלא הראשון רגע לפני פרוץ המלחמה. "הילד" – סרט הגמר של וינר בבית הספר "מנשר" - מספר את סיפורם של אבינועם (יורם טולדנו) וברק (נמרוד פלג), אב ובנו מהקיבוץ שליד רצועת עזה, העומדים כל אחד בפני סבב קרב נוסף בדרכו. בעוד אבינועם מתעקש להמשיך בשגרה ובעבודתו בשטח, ברק מתקשה לעצום עיניים ולהמשיך כרגיל. לילה אחד, ברק מגיע לנקודת רתיחה ואבינעם נאלץ לספוג את הלהבות.

גיא שני, מנכ"ל רשת בתי קולנוע לב: "בחרנו לנסות ולהנציח את יצירתו של יוצר מוכשר, שנלקח מאיתנו מוקדם כל כך, בדרך שתכבד את זכרו ויצירתו. הסרט, שצולם בכפר עזה, נכתב כמכתב אהבה לקיבוץ שבו גדל, אבל דווקא מתוך התמקדות במציאות הבלתי אפשרית שבחיים בו. זוהי דרמה עדינה שעוסקת בשגרה הבלתי נסבלת של הסבבים החוזרים ונשנים של הלחימה והחיים תחת ירי הטילים. יצירה שהרלוונטיות העכשווית שלה והממד הנבואי שבה מצמררים במיוחד".