הסדרה האמריקאית-בריטית, "המתופפת הקטנה", שמבוססת על ספרו הידוע של ג'ון לה קארה, עולה היום ב"HOT VOD" ומככבים מה לא מעט שמות ישראלים. לכבוד המאורע המרגש, טל ברמן ואביעד קיסוס דיברו בתוכניתם ב-Eco99FM עם מיכאל מושונוב, שמככב בסדרה.טל: "הערב עולה הסדרה הבינלאומית שאתה משתתף בה. ספר איך זה קרה".מיכאל: "כן, 'המתופפת הקטנה', האמת זה קרה בצורה הכי בנאלית, שלחתי אודישן".טל: "למי?"מיכאל: "פנו אליי לשלוח אודישן לפארק צ'אן ווק, הבמאי. צילמתי אותו עם חבר שלי שהוא במאי קולנוע, ושלחתי והמשכתי עם חיי. יום אחד קיבלתי טלפון כשהייתי בעיצומן של חזרות בתיאטרון חיפה. פתאום אמרו לי בטלפון 'אנחנו צריכים שתטוס מחר ללונדון'. אמרתי 'אני בשבוע טכני בחיפה, איך אני אעשה את זה?', סוכם על פגישת סקייפ. בסוף צילמתי עוד אודישן, וזה קרה".


לראיון המלא באתר Eco99FM

אביעד: "איזה מגניב זה שזה קורה, אתה מפחד לפתח ציפיות בדברים כאלה. אתה שולח ואומר 'יאללה נגמר'".

מיכאל: "כשאתה עושה אודישן בינלאומי, אתה חושב שזו משימה בלתי אפשרית. אבל פשוט צריך לצלם, ולצלם טוב. אתה עושה חלק מהתסריט של הסדרה, אבל לפעמים צריך לעשות מונולוג כללי".

טל: "אתה מגלם סוכן מוסד, יש גם ישראלים אחרים, שלמה בראבא, דניאל ליטמן, אמיר חורי, הייתם מאפיה ישראלית על הסט?".

מיכאל: "לגמרי היינו!".

אביעד: "בראבא זה מישהו שאתה מכיר מכל החיים".מיכאל: "זה היה אחד הרגעים הכיפיים ביותר, שפתאום בראבא הגיע. צילמנו בפראג, אני יורד ללובי של המלון, ופתאום רואה את בראבא, דיברנו והיה לנו רגע של 'שיחת אב ובן'. הייתה אווירה כיפית ושחקנים נפלאים".

טל: "אלכסנדר סקרסקרד, שמות בינלאומיים".

מיכאל: "כן, אלכסנדר סקרסקרד, מייקל שאנון. הם באמת גדולים. הם שני מטר כל אחד".

אביעד: "אלכסנדר סקרסקרד נראה בחור עצום בגובהו".

מיכאל: "לשחק איתם הרגיש כמו 'שרוכי' הקטן".