מהאירוויזיון לקולנוע: הנציג הישראלי לאירוויזיון 2015, נדב גדג', יככב בתפקיד קולנועי ראשון בסרט "פול גז", שיצר קובי מחר, והיום (חמישי) אנחנו מקבלים הצצה ראשונה  לדרמת המתח וההתבגרות, בשילוב ספורט מוטורי ואקשן, שעתידה לצאת לאקרנים ב 8.8.

הסרט עוסק באהבה נעורים שנרקמת בין האופנועים והנופים של ים המלח ומשתתפים שמות גדולים מעולם הנוער: תובל שפיר (החוזר למסך לראשונה מאז גאליס), קווין רובין, עדן סבן, נאיה בינשטוק, דניאל גרנט, רחלי נחום, זוהר ליבה, אורי פפר, ואביגיל אריאלי.

הסרט מבית סרטי יונייטד קינג ו-Light Stream בהפקת משה אדרי, לאון אדרי ומיקי רבינוביץ ובבימויו של קובי מחט צולם על פי תסריט שכתב מחט יחד עם איתי מאירסון.

זהו סרטו החמישי של מחט, הנחשב לבימאי המוביל בישראל לסרטי ילדים ונוער, כאשר כל אחד מסרטיו שבר את שיאו של קודמו, בין סרטיו: "גויאבות", "האוצר מעבר לנהר", "ג'סטה", וסרט ההמשך המצליח "עד הקצה - ג'סטה 2".

עלילת הסרט מביאה את סיפורו של תומר בן ה-17 העובר עם אמו ליישוב קטן בקצה המדבר. זה קורה בדיוק חודש לפני אליפות המדינה לנוער ברכיבת אופנועי שטח, בה נמרוד השחצן – מנהיג הישוב – אמור לזכות. ההגעה של תומר משנה את כללי המשחק אפילו בלי להתכוון. מה שמתחיל בהתנכלויות כלפיו מצד נמרוד וחבורתו תוך מאבק על לבה של עמליה היפה, הופך לדרמה בהילוך גבוה כשתומר פוגש את אלברט – אופנוען מזדקן ומסתורי שמתבודד בביתו ומנותק מהסביבה כבר 30 שנה. מפגש מקרי ביניהם הופך לחברות אמיצה, במהלכה תומר מקלף מאלברט את סודות העבר, ואילו אלברט הופך למאסטר שמלמד את תלמידו הצעיר לרכוב על אופנוע ומכין אותו לקרב של חייו על המסלול מול נמרוד.