הכוכבת ההוליוודית גל גדות תפיק ותשתתף בסרט על פי ספרה של הסופרץ דורית רביניאן "גדר חיה". הסרט יופק על ידי קשת אינטרנשיונל וחברת ההפקות האמריקאית Pilot Wave שייסדו ירון ורסנו וגל גדות. לפני חודשיים הכריזו השניים על הקמת החברה וכן פורסם כי בין הפרויקטים שיפיקו, סדרה על חייה של הדי לאמר, סרט המבוסס על סיפורה של אירנה סנדלר ולסדרה הישראלית המצליחה 'מלכות' הם יפיקו את העיבוד האמריקאי.

"גדר חיה" הוא רומן רב המכר הבינ״ל מאת הסופרת הישראלית דורית רביניאן, שיצא לאור בשנת 2014, תורגם ל-27 שפות, וזיכה אותה בפרס ברנשטיין לספרות. הספר, שמתאר סיפור אהבה בין יהודיה לפלסטיני, נפסל לפני כארבע שנים על ידי משרד החינוך מהוראה בחמש יחידות בגרות בספרות. הפסילה נומקה, בין היתר, בצורך לשמור על "הזהות והמורשת של תלמידי כל המגזרים". 

השלוחה האמריקאית של קשת אינטרנשיונל, הזרוע הבינלאומית של קשת, מתמקדת בפיתוח תוכן ושיתופי פעולה בין יוצרים ישראלים ואמריקאים ומהווה את האולפן העצמאי המוביל בארה״ב. בשנת 2019 קשת היתה שותפה לסדרה המדוברת "הנערים" שהפיקה יחד עם HBO, "להיות איתה" המופקת בימים אלה עבור ABC ו"לינקולן" עבור NBC, וכן שני סרטים עלילתיים ״The Sound of Silence” שנבחר לפסטיבל סאנדאנס 2019 ונמכר לסוני העולמית ו"Save Yourselves!" שנבחר לפסטיבל סאנדאנס 2020. לפני מספר ימים הסדרה "חטופים" של קשת נבחרה במקום הראשון ברשימת הסדרות הבינלאומיות הטובות ביותר של העשור בניו יורק טיימס.