השחקנית קלי פרסטון, אשתו של ג'ון טרבולטה, מתה הלילה בגיל 57 כתוצאה מסרטן השד. רבים הופתעו מכך שהיא הייתה חולה ונציג של המשפחה אמר כי היא בחרה לשמור את דבר היותה חולה בפרטיות. 

טרבולטה הודיע על מותה באינסטגרם וכתב כי פרסטון נלחלמה במחלה במשך שנתיים. "היא נאבקה באומץ בעזרת האהבה והתמיכה של רבים. משפחתי ואני נהיה אסירי תודה לעד לרופאים והאחיות שטיפלו בה. 

"תמיד נזכור את חייה של קלי והאהבה שלה. אני אקח זמן כדי להיות עם ילדיי שאיבדו את אימם, אז אנא סלחו לי אם לא תשמעו ממני בתקופה הקרובה. דעו שאני ארגיש את האהבה שלכם בעוד אנחנו מתמודדים עם האובדן".  

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It is with a very heavy heart that I inform you that my beautiful wife Kelly has lost her two-year battle with breast cancer. She fought a courageous fight with the love and support of so many.  My family and I will forever be grateful to her doctors and nurses at MD Anderson Cancer Center, all the medical centers that have helped, as well as her many friends and loved ones who have been by her side. Kelly’s love and life will always be remembered. I will be taking some time to be there for my children who have lost their mother, so forgive me in advance if you don’t hear from us for a while.  But please know that I will feel your outpouring of love in the weeks and months ahead as we heal. All my love, JT

A post shared by John Travolta (@johntravolta) on

פרסטון השתתפה בסרטים רבים, בהם "ג'רי מגווייר", "תאומים", "בשם האהבה", "שדה קרב ארץ", בו שיחקה עם טרבולטה. התפקיד האחרון שלה היה בסרט "גוטי", שגם בו שיחקה מול בעלה.