פסטיבל תור הזהב, יוצא לדרך זו השנה ה-12. הפסטיבל, שיתקיים בחוה"מ פסח בין התאריכים 24-30 באפריל,  חוגג את שנתו ה- 12 בשישה ימים של חגיגה רב תרבותית סוחפת הכוללת מגוון שיתופי פעולה ייחודיים וחד פעמיים, המשקפים את הפתיחות בתרבות היהודית והישראלית לאורך הדורות.

הפסטיבל, שמדי שנה מספק לאורחיו מסע מוזיקלי חובק עולם, מציג השנה מגוון רחב של הפקות מקור המשלבות אמנים מחו"ל לצד אמנים ישראלים מוכרים ואהובים:

באמפי פארק אשדוד:

דני סנדרסון וגידי גוב, תמצית ומהות הישראליות ומהדמויות המשפיעות והחשובות במוזיקה בארץ יגיעו לבימת אמפי אשדוד במופע בו יארחו את מזי כהן, אפרים שמיר ואלון אולארצ'יק, חברים שדרכם הצטלבה לא פעם במשך השנים, במופע מלא להיטים שהפכו לקלאסיקה ישראלית ממכרת.

הפקה אורחת באמפי אשדוד בחוה"מ פסח - הפרויקט של עידן רייכל, שהפך חלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי בערב עם אנסמבל ייחודי של מוזיקאים מוכשרים בשילוב סגנונות מוזיקליים, מגוון שפות ושירים שהפכו לנכס צאן ברזל במוזיקה הישראלית.

במשכן אשדוד:

פסטיבל תור הזהב יחגוג את מגוון התרבויות המרכיבות את המרקם הישראלי ב"סָאעַה מָבְּרוּקָה| ساعة مبروكة" הפקת מקור שכולה חגיגה מוזיקלית בניצוחה של אנסמבל התזמורת האנדלוסית הישראלית , אשדוד ובהשתתפות אמנים ממרוקו וישראל: פייסל (מרוקו), יוחאי כהן (ישראל), הודיה (מרוקו).

אליעד נחום, מהיוצרים המצליחים  בישראל, יגיע לבימת ההיכל מלווה בטובי המוזיקאים בארץ למופע בו ישיר את הרפרטואר המובחר של להיטיו. במופע  יארח לראשונה ובמיוחד לרגל הפסטיבל את תמר יהלומי.

הפרויקט של רביבו, שחרטו על דגלם את שמירת המורשת המוזיקלית לאומנים שהם אבני היסוד של המוזיקה הישראלית במופע קבלת שבת סוחף בו יארחו את יואב יצחק, מהזמרים הגדולים והאהובים, ששיריו מהווים חלק בלתי נפרד מפסקול.

כליזמר מנגן באופרה תזמורת האופרה הקאמרית אשדוד  דודו פישר ,חנן בר סלע, הבלקניה, אמיל אייבנדר, הרכב המוזיקה הבלקנייה.  מפגש מרתק של עולם הכליזמר עם האופרה, מוזיקה בלקנית ומוזיקה צוענית המגיעה עד איטליה של האופרה, חוויה מוזיקלית ותרבותית שטרם נראתה בישראל

בבית יד לבנים:

הזמר והפייטן, ז'קו חזן, יארח במסגרת הפסטיבל את דוד ד'אור ויסמין לוי לקונצרט  שכולו פיוטים ומזמורים מרגשים ומוכרים בנוסח יהדות איזמיר. אורח מיוחד הכנר וגיבור המלחמה, מרדכי שנוולד.
·       אריק משעלי במופע סטנדאפ מוזיקלי

·       כיתת אומן עם השחקנית אוולין הגואל

·       המחזמר  "לילות ספרד"  בכיכובם של נתי רביץ, אלינור אהרון ואוריינטל Band

·       כיתת אומן עם אלינור סלע, תסריטאית הסרט עטור הפרסים "7 ברכות"  וערב חשיפה בשיתוף המכללה התעסוקתית ללימודי מוזיקה ומקצועות הבמה אשדוד של צעירים וצעירות עם צרכים מיוחדים . 

הפסטיבל ייחתם במופע מוזיקלי של התזמורת האנדלוסית הישראלית  אשדוד .

פסטיבל תור הזהב הוא אחד מאירועי התרבות המובילים בעיר אשדוד, עיר שחרטה על דגלה לקדם את היצירה המקומית והתרבות הישראלית.