לפני כשלושה חודשים קיבל דודי פטימר הודעה בפייסבוק מבחור שלא הכיר קודם בשם עדי אריאל. בהודעה, שהגיעה לתיקיית 'אחר', כתב אריאל שמצא ברחוב תקליטונים ישנים ומעוניין למסור לו אותם. 

כאספן תקליטים מושבע, עוד באותו היום כבר היה פטימר אצל אריאל בבית והוא הביא לו את האוצר: ארגז ובו עשרות תקליטונים במהירות 45 סיבובים לדקה, נדירים מאד, מהנדירים במוזיקה הישראלית, בשפה הערבית והמרוקאית, ומעט עברית ים תיכונית א-לה פלפל אל מסרי.  

מדובר בתקליטונים מאד נדירים שמרביתם לא הומרו לפורמט דיגיטלי ואין להשיגם. מהר מאד גייס פטימר את חברו הטוב משה צ'יטיאת, ואצלו בסטודיו צ'יטה המירו כמה משירי התקליטונים לפורמט דיגיטלי, עם ניקוי ושיפור רעשים עד כמה שאפשר.

כיוון שהמימונה מזוהה הרבה עם מוזיקה מרוקאית, בחר פטימר לחלוק עם מאזיני ההסכת "מילים ולחן" כמה מהאוצרות. בין האמנים המנוגנים: מאיר שריקי, יהודה אשרף, מאיר אלבדאווי ויעקב אזרד. 

נציין כי ההקלטות יצאו בשנות ה-50 וה-60 בלייבל פורץ הדרך של האחים אזולאי 'זקיפון' שהם ראויים לפרק נפרד כי הם תרמו המון לעיצובה של המוזיקה המזרחית והים תיכונית בארץ כמו גם מוזיקת הפופ-רוק בשנות ה-70.