לא רק הבן של: הזמר שיר לוי כבר מזמן הוכיח שהוא הרבה יותר מאשר רק בנו של הזמר ישי לוי, והצליח לבסס קריירה עצמאית בזכות עצמו; לאחרונה חזר לוי לריאליטי והצטרף לתכנית "The Four" (דה פור) המשודרת ב"רשת 13" כאחד מהפיינליסטים, ואף הוציא סינגל חדש בשם "גיבור".רק בשבוע שעבר עלתה התכנית "דה פור" לשידור, והביקורות לא התלהבו - בלשון המעטה, מתחרות שירה נוספת. בפרק של יום שלישי היא שברה שיא צפייה שלישי לתוכנית ריאליטי בעשור האחרון, ואמש "רשת" הודיע על קיצור העונה. האם שיר לוי מתחרט על השתתפותו בתכנית הזאת כאחד מארבעת הזמרים שמנסים לשמור על מקומם עד לגמר הגדול? "לא קראתי את התגובות", אמר שיר טרם הדחתו, "ממה שראיתם, עוד לא יצא לי להשתתף בקרב מול מתמודד אחר, אבל עברתי חוויה מדהימה בסופה של העבודה הקשה".

"אנחנו מצלמים המון שעות, ויש עוד אייטמים מעבר לצילומים. העבודה היא סביב השעון וזאת חוויה שלא אשכח עוד הרבה זמן", הודה. "אני מקבל המון תגובות וחיזוקים מהקהל, הטלפון שלי לא מפסיק לצלצל".כאמור, לשיר קריירה ארוכה כזמר, אבל בפורמט הריאליטי בו הוא לוקח חלק - זה לא ממש משנה והוא יכול למצוא את עצמו מחוץ לתחרות רק כי הודח על ידי זמר צעיר ממנו, עם קול יותר טוב, ובחירת שיר חכמה. לוי לא התרגש, ואמר טרם הדחתו כי "אם אודח זה לא יהיה מביך, אבל יהיה טיפה מאכזב. אני לוקח בחשבון שזה לא צפוי, ויכול לבוא זמר חסר ניסיון עם שיר מדליק שהילדים בקהל - שהם אלו שמצביעים מי מודח, יותר אוהבים. זה ריאליטי, טלוויזיה וזה בשביל הספורט. זה שאני מודח - אומר שאני זמר לא טוב?", תהה.


The Four - חבר השופטים. צלם : אוהד רומנוThe Four - חבר השופטים. צלם : אוהד רומנו


שיר שווה אלף מילים

על הסינגל החדש שלו "גיבור" שהפיק תמיר צור, סיפר: "אין יותר מידי מה להגיד עליו. פשוט צריך לשמוע אותו וכל אחד ייקח אותו למקום שלו. אני התחברתי אליו מהשניה הראשונה.

"תמיר צור - שאותו אני מכיר מגיל 16 ואנחנו חברים ממש טובים, התקשר אלי וסיפר על השיר. איך ששמעתי אותו הסכמתי שהשיר הזה יפה. שינינו קצת את השיר והקלטנו סקיצה. תמיר עשה עבודה מושלמת". הידעתם ששיר הוא רוכב אופנועי שטח חובב? או כמו שאיריס כינתה את התחביב הזה: "מופרע לגמרי. צריך המון כוח ואומץ לרכב על זה, וזה מנוגד לשיר לוי שאנחנו מכירים בדרך כלל. אתה נראה עדין, שביר ופגיע".

"גם לאדם הכי שקט יש את הרגע הזה שבו הוא רוצה להתפוצץ", הסביר לוי, "לכל אחד יש את הבריחה שלו. זה לא מסוכן כי לא מדובר על רכיבת שטח פתוחה, אלא זה מסלול סגור ויש מיגון. לא משתוללים סתם כמו ילדים, אלא מתאמנים הרבה. לפעמים יכולות להיות תקלות, אבל האמת שאני משתדל לרכב כמה שפחות, במיוחד מאז שהתחתנתי. אשתי לא כל כך מאשרת", צחק.