השחקן והבמאי המיתולוגי יהודה ברקן, ששינה לאחרונה את שמו ל"בארקן", חוזר עם סינגל חדש עם בנו רועי. בראיון לאיריס קול ב-103FM דיברו השניים על המשבר שגרם ליהודה להוסיף את האות א' לשמו, ועל השיר המשותף "רנה" - גרסת רגאיי מחודשת ללהיט של אריאל הורוביץ, שמהווה סגירת מעגל עבור בארקן, שהחל דרכו כזמר בלהקת פיקוד צפון בשנות ה-60. אפשר היה להתבלבל, באחד יש א' באחד אין.
יהודה: "אני הוספתי א' כי אני האיש שעבר על בשרו רגעים לא קלים/ אני איש שקשור לעולמה של תורה ואני קיבלתי את ההצעה מהרב שלי שאמר שגם אברהם לא נולד אברהם אלא אברם והוסיפו לו את האות ה'/ זה מה שהכניס אותו לעניינים. ה-א' שהוספתי הוציאה אותי מבעיות. באר-קן הפירוש הוא באר פרקי תהילים".

השיר רנה, של אריאל הורביץ, עושה נעים בהאזנה. אתם החלטתם לקחת אותו אליכם.
יהודה: "רועי החליט".


רועי: "השיר הזה מחובר אליי כל כך הרבה שנים, זה חלום שלי של 15 שנה".למה אתה מחובר אליו? גם אתה דלוק על רנה זלווגר כמו כולנו?
רועי: "החלום תמיד היה על כוכבת מעבר לים, הוליווד, באתי משפחה כזאת".


יהודה: "אני אסרתי עליו לפנטז על דנוטה".


רועי: "ואני משתף את אבא שלי בחלומות שלי והכיף הגדול שהוא זורם איתי ברעיונות ובשיגעונות. התגובות מדהימות, הבאנו כבוד לשיר".
רועי, אבא אמר שהוא הוסיף א' בעקבות רגעים קשים. גם לך היו הסתבכויות, סחר בסמים, העלמות מס, חובות גדולים ושילמת את חובך לחברה.
רועי: "אני עברתי את כל זה בלי ה-א'. אנחנו מסתכלים קדימה, בעזרת השם יש סדרת טלוויזיה שיצרתי על פי תסריט של אסי דיין שכתב לפני שהוא נפטר".

אז אנחנו רוצים לדעת מה אתה עושה היום. איש יחסי ציבור, נכון?
רועי: "יחסי ציבור. ומה שמעסיק אותי בשנה האחרונה היא סדרה שיצרתי ויריב הורוביץ הולך לביים וגדי טאוב כנראה ישלים את הכתיבה. יהיה מעניין. תרשמי לך שעוד חודשיים תעשי עוד ריאיון איתי, אחרי שהפיילוט יהיה גמור אספר לך מה קורה".

הרעיון לפיילוט הזה, כבר יש התעניינות?
"יש התעניינות. עוד אף אחד לא ממש קנה. אנחנו מפיקים את זה בהפקה פרטית, כבר יש מפיק ששם כסף על הפיילוט ואנחנו מנסים להגיע למי שיהיה רציני וירצה".

איזה לחץ, יהודה.
יהודה: "סוף סוף הגיע הרגע, את אומרת".

רועי, בן כמה אתה?
"אני בן 42".

ומלבד זה? מה קורה בחייך?
"אני רווק פלוס אחת, ילדה בת עשר מהממת. תענוג".

מה הולך להיות בהשקה?
רועי: "הרבה חברים טובים והרבה הופעות של זמרים אורחים, והופעה של השיר בלייב על המה. לירון רמתי יגיע ויהיה ערב מדהים".

יהודה: "אני גם אגיע עם שחקן חיזוק, סטנדאפיסט שייתן את חלקו והקהל יצחק. הולך להיות ערב... איריס, את מוזמנת".

הלב שלי אתכם, יאללה נשמע עכשיו את רנה בגרסה שלכם. והלוואי ותבוא כוכבת כזאת אמריקאית.