מרגלית צנעני (מרגול) שוחחה עם סיון כהן ב-103FM בעקבות סערת מופע המחווה לשירי שלמה ארצי בערב ההתרמה לאגודת "עזרה למרפא" של הרב אלימלך פירר, בה נאסרה שירת נשים. אך לפני כן היא לא יכלה שלא לנסות ולעודד את יפה יששכר, שבתה נעמה יושבת בבית הסוהר הרוסי."אני רואה את יפה מדי כמה ערבים בטלוויזיה וליבי יוצא אליה. תראו איזו אמא לוחמת, איזו אישה אמיצה. מה היא לא תעשה בשביל הבת שלה. היא תיסע לרוסיה להתחנן על נפשה. מה בתה כבר עשתה? חייבים להוציא אותה ובעזרת השם זה יקרה".
הרב פירר הוא אחד מאנשי החסד הכי גדולים בישראל. אני מכירה לא מעט אנשים שהרב עזר להם מבלי לקבל שקל אחד והציל חיים.
"כבוד הרב פירר מקיים את אמרת חז"ל שאומרת 'במקום שאין אנשים - היה איש'. האיש הזה גדול ממידותיו עצמו. הכרתי אותו דרך אחותי שביקשה מזון ועזרה. לא האמנתי לעומק הידע שלו. לדעתי הוא גאון. הוא יודע לחבר בין מחלה, אדם ופרופסור שיעזור. הוא עוזר לכולם. פרופסורים בהדסה בירושלים חותמים על כל מה שהוא מבקש, כולל אבחון. לידע וההכוונה שלו אין אח ורע. האיש הזה אדם דתי, למה לא לכבד אותו בנוגע למגבלת שירת נשים?"

אחת לשנה יש ערב התרמה של העמותה של הרב פירר, שבניגוד לכל מיני תעשיות לא מבקש כסף. אמנים רבים נרתמו אך התברר שלבקשת הרב רק גברים יופיעו באירוע והחלה מחאה.
"זכותם של מי שחשים שהנשים נפגעות כי הן לא משתתפות. למה הם לא מוחים כשיש הטרדת נשים? למה הם לא עומדים בשער? לאיש הזה יש עמותה גדולה בה הוא עוזר לאנשים והוא מקיים ערב התרמה. ערב אחד לא ישירו נשים, זה פוסל אותי כאישה? ממש לא. אני אכבד את הרב ולא אכפת לי שזה קורה. זה קורה פעם ב... וזה לא נורא. אני אומרת את זה כאישה ופמיניסטית".

עלמה זוהר כתבה שהרב פירר לא הדיר את אמא שלה שאובחנה כחולת ALS ולא הדיר את אחותה שחולה בסרטן והייתה צריכה לעבור ניתוח דחוף, אבל אם הוא רוצה להדיר אותה מלבצע שירים של שלמה ארצי היא תחיה עם זה. זה קול חדש של נשים חזקות שאומרות שלאיש הזה יש כל כך הרבה חסדים שהוא חתום עליהם ולכן אפשר לסלוח לו על זה.
"אני אחיה עם זה בגאווה. תסתכלו כמה טוב האיש הזה עושה, לא צריך לחפש רק את הרע. הוא הרי מדבר עם נשים. זה מרגיז אותי. איפה אותם אמנים כשנשים נרצחות ונאנסות? למה בדבר הזה שאפשר לחיות איתו הם יוצאים למחאה? אני מבינה את המגמה שלא להדיר נשים אבל במקרה הזה – אני אחיה עם זה".

שלמה ארצי עצמו אמר שינסה לדבר עם הרב. זה יעזור לדעתך?
"אם את שואלת אותי - לא. הלכתית הוא לא יכול. זה לא המקום להסדיר את זה. אני מבינה שהדרת נשים יכולה לפגוע אך זה לא במקרה הזה".