חילופים בצמרת: למרות שכמעט כל הכרטיסים למופע של עדן בן זקן שתוכנן ל-20 לפברואר בהיכל "מנורה מבטחים" כבר אזלו, בשל הריונה המתקדם ולאור מצבה הרפואי בתקופה האחרונה, העלתה הזמרת ביום רביעי האחרון פוסט אישי בו הודיעה לקהל שלה כי החליטה לדחות את המופע הקרוב לתאריך ה-6 לאוגוסט. מי שלקח על עצמו את המשימה למלא את ההיכל במקומה הוא לא אחר מאשר הקולגה והחבר הטוב עומר אדם.

המשימה לפתוח הופעה במועד קצר יחסית, ולמשוך להיכל מנורה מבטחים 11 אלף צופים - היא לא קלה, אך עבור אדם, שידוע כשיאן מכירות, שהופעה שלו הופכת ל"סולד אאוט" תוך דקות, כנראה לא מדובר בבעיה.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברים וחברות אני חושב שהגיע הזמן למשהו חדש משהו קצת שונה משהו מרענן כזה שיגרום לכם לחוויה שונה. קודם כל משנים קונספט, אלבום חדש, ריקודים חדשים, אווירה של שנה חדשה. בקיצור הולכים לעשות מתיחת פנים להיכל מנורה הוספנו לכם פינות ישיבה מפנקות ואזורי לאונג׳ שיגרמו לחוויה אחרת. אני הולך לעשות לכם הפתעה מיוחדת .. אז הגיע הזמן שתחשבו איך אתם מפנים את הלוז שלכם כבר מעכשיו כי מחר ב14:00 אנחנו פותחים מכירות אז שימו שעון למחר בצהריים כי ההופעה ממש בעוד שבועיים + - אז או באתר של קופת ת״א או *2207 תנו בראש #מכבדאתכם

A post shared by Omer Adam (@omeradam10) on

"חברים וחברות אני חושב שהגיע הזמן למשהו חדש משהו קצת שונה משהו מרענן כזה שיגרום לכם לחוויה שונה", כתב אדם בחשבון האינסטגרם שלו. "קודם כל משנים קונספט, אלבום חדש, ריקודים חדשים, אווירה של שנה חדשה. בקיצור הולכים לעשות מתיחת פנים להיכל מנורה הוספנו לכם פינות ישיבה מפנקות ואזורי לאונג׳ שיגרמו לחוויה אחרת. אני הולך לעשות לכם הפתעה מיוחדת. אז הגיע הזמן שתחשבו איך אתם מפנים את הלוז שלכם כבר מעכשיו כי מחר ב-14:00 אנחנו פותחים מכירות אז שימו שעון למחר בצהריים כי ההופעה ממש בעוד שבועיים".

עופר מנחם, נציגה של בן זקן, הסביר כי ההחלטה התקבלה על מנת שהזמרת תוכל להיות בשיא היכולת ולתת הופעה מושלמת כפי שמגיע לרוכשי הכרטיסים, ולא לקחת סיכונים רפואיים.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קהל יקר שלי, אחרי 129 מופעים בפסטיגל, אני רוצה להגיד לכם שהיה לי מדהים והייתה חוויה מטורפת ומאתגרת, במיוחד עם העובדה שלראשונה אני חווה את הדבר המדהים הזה שנקרא הריון. באותה נשימה בתקופה האחרונה, כפי שבטח שמעתם לא פעם בתקשורת, אני מרגישה לא במיטבי, סחרחורות, חולשה ותופעות לוואי שונות בעקבות ההריון. אני מסתובבת עם תחושה שבעקבות ההריון המתקדם ובמיוחד אחרי הטירוף והאינטנסיביות של הפסטיגל לא אוכל לתת לקהל שלי בתקופה הזו את ההופעה המיוחדת והמושקעת שכ״כ רציתי בהיכל מנורה.. אני רוצה לקפוץ אתכם, להרים אתכם, לעוף אתכם ולהתרגש אתכם ולהיות אתכם ב 100%. אז אחרי מחשבות רבות החלטתי לדחות את המופע שהיה אמור להתקיים ב 20/2/20 לתאריך 6/8/20 כדי שאוכל לתת לכם את ההופעה הכי מדהימה חגיגית ומיוחדת עם כוחות מחודשים, בדיוק מה שמגיע לכם.. כל רוכשי הכרטיסים שימו לב, אין צורך להחליף את הכרטיסים שברשותכם הם יהיו תקפים גם לתאריך החדש, במידה ותרצו לבטל את הכרטיסים יש לפנות לקופת ת"א 2207* אוהבת

A post shared by Eden Ben Zaken (@edenben_zaken) on

"קהל יקר שלי", כתבה כזכור בן זקן בפוסט. "אחרי 129 מופעים בפסטיגל, אני רוצה להגיד לכם שהיה לי מדהים והייתה חוויה מטורפת ומאתגרת, במיוחד עם העובדה שלראשונה אני חווה את הדבר המדהים הזה שנקרא הריון".

"באותה נשימה בתקופה האחרונה, כפי שבטח שמעתם לא פעם בתקשורת, אני מרגישה לא במיטבי, סחרחורות, חולשה ותופעות לוואי שונות בעקבות ההריון", הוסיפה הזמרת. "אני מסתובבת עם תחושה שבעקבות ההריון המתקדם ובמיוחד אחרי הטירוף והאינטנסיביות של הפסטיגל לא אוכל לתת לקהל שלי בתקופה הזו, את ההופעה המיוחדת והמושקעת שכל כך רציתי בהיכל מנורה. אני רוצה לקפוץ אתכם, להרים אתכם, לעוף אתכם, להתרגש אתכם ולהיות אתכם ב-100% כי לכם מגיע 100%. אז אחרי מחשבות רבות החלטתי לדחות את המופע, כדי שאוכל לתת לכם את ההופעה הכי מדהימה חגיגית ומיוחדת עם כוחות מחודשים, בדיוק מה שמגיע לכם".

"כל רוכשי הכרטיסים שימו לב", סיכמה בן זקן. "אין צורך להחליף את הכרטיסים שברשותכם הם יהיו תקפים גם לתאריך החדש, במידה ותרצו לבטל את הכרטיסים יש לפנות לקופת ת"א 2207*".