סאבלימינל (קובי שמעוני) ואושר כהן הוציאו היום (שני) שיר משותף ומרגש "שומר עליך", המוקדש לזכרו של עמוס שמעוני ז"ל, אביו של שמעוני, שנפטר בחודש ינואר האחרון. השיר נכתב, הולחן והופק על ידי קובי שמעוני ואושר כהן לפני מספר חודשים. בטיפול בטיפול ובשמירה על אבא. היצירה נבעה ממקום של עצב, מתוך הקושי להיפרד מאבא. בתחילה, נכתב השיר מנקודת המבט של בן המדבר אל אביו, ומאוחר יותר התווסף הבית השני שנכתב מנקודת המבט של אב המדבר אל בנו.

"השיר מעביר מסר חשוב על משמעות היחסים של כל בן עם הוריו. צריך לאהוב, לעזור, להעריך ולשמח אותם. לזכור שלא הכל מובן מאליו ויבוא היום בו תיאלצו להיפרד", מסר סאבלימינל.

הוא הוסיף: "בגיל ההתבגרות אנחנו נוטים לחשוב יודעים הכל ולא פעם גורמים לצער להורינו. כשאנחנו הופכים להורים בעצמנו, אנו מבינים פתאום כמה הילדים הם כל עולמנו וכמו הורינו נקדיש את כל הזמן והרצון באהבת אין סוף לילדינו. אני מאוד מתגעגע לאבא שלי, ששום דבר בחיים לא היה חשוב לו יותר מהמשפחה. כך גודלתי על ידו ואני מאמין שאם היה זוכה לשמוע את השיר, הוא היה מאוד גאה על היצירה הזו שמקדשת את הקשר בין אבא לבן".

אושר כהן מוסר: "כמה פעמים חיבקתם את אבא שלכם יותר מ-5 שניות? כמה פעמים אמרתם לו 'אבא אני אוהב/ת אותך', 'אבא תודה על הכל', 'אבא אתה הכי טוב שיש"? אמרתם אבל לא הרבה נכון? לעומת זאת - כמה פעמים אמרתם לו אתם יודעים מה אתם עושים, הולכים וטועים, למרות שהוא אמר לכם בדיוק איפה הסכנה".

"אבא שלי בגיל 12 שטף מדרגות בבניינים בשביל לקנות כינור, וכשאני הייתי בגיל הזה הוא דאג כבר שיהיו לי את הקלידים הכי חדשים לנגן איתם. זה מספיק לי בשביל להבין את זה הכי טוב בעולם. אז לאבא שלי אילן אני מקדיש לך את השיר ושתדע אתה האבא הכי טוב שיש ובלעדיך לא הייתי במקום שאני היום לשניה, אוהב אותך", הוסיף כהן.