בעקבות פוסט שהעלה הזמר והיוצר האהוב אריק סיני לרשתות החברתיות על ביטול אחת מהופעותיו, העיתונאי ערן סויסה קרא לעוקביו בעמוד האינסטגרם שלו להפגין אנושיות ולהגיע להופעותיו. הקריאה התקבלה ברצון רב והזמר הצליח למלא את ההופעה עד אחרון הכרטיסים. על רקע התקרית המדוברת, המוזיקאי המוכשר יהל דורון התרגש מאוד וכתב עבור סיני שיר מצמרר בשם "אני כאן". בשיחה שערך היום (חמישי) עם איריס קול ב-103FM, שיתף אריק סיני בתחושותיו המעורבות - בין החשש מלהיות לא רלוונטי יותר לבין הרצון העז להמשיך ליצור מוזיקה.

בפתח השיחה, ציינה קול כי שמו של הסינגל החדש "אני כאן", הוא מעין הכרזה לעולם. סיני ביקש לחדד: "הכרזה עדינה, לא היה בזה שום סימון למישהו. 'אני כאן', אני בעצם אומר לעצמי". עוד התייחס למכירת הכרטיסים בעקבות קריאתו של סויסה, ואמר כי "יש רגעים שיש לך דקות של רחמים עצמיים, במקרה הזה הודיעו לי שלא קנו מספיק כרטיסים, איפשהו זה פגע בי". 

"אני חושב, ואני אומר את זה באחריות, היד שלנו צריכה להיות לא כל כך קלה על ההדק של הפייסבוק והאינסטגרם", הוסיף סיני. "אם יש לך בעיה רגשית, ספר לחברים, למשפחה שלך. זה לא בא ממקום שאני רוצה שהתעסקו בזה".

"אני ילד בן 35", ציין הזמר עם חיוך רחב, והוסיף: "הרעב שלי לא מספיק, מאז שהתחלתי לפני הרבה שנים הוא לא מפסיק, אני רוצה עוד ועוד".

בהמשך, התייחס לשירו החדש 'אני כאן', אותו כתב עבורו יהל דורון: "הוא שמע אותי אומר 'כל מה שאני יודע זה לשיר, עזבו אותי'', זה עשה לו משהו. לא ידעתי שזה קורה, כמה ימים אחרי הוא סיפר לי. אמרתי לו 'שלח', הוא שלח לי את השיר. הוא אמר שזה עבר לו מהיד לגיטרה. השיר צמרר אותי כי זה כל כך אני. יש כל כך הרבה בעיות, אין פה שקט. אני לא אוהב להסביר שירים".

"אני רוצה למות, במירכאות, על הבמה. אני לא מוותר לא לעצמי ולא לאף אחד", הכריז המוזיקאי המוכשר בסיום.

סייעה בהכנת הכתבה: שני רומנו, 103FM