לאחר ההודעה על ביטול המופע בתאריך המקורי, הפקת מופע האיחוד של המורדים הודיעה היום (רביעי) על מועד חדש למופע בישראל שצפוי להתקיים בתאריך 15 בספטמבר 2024 בלייב בפארק בראשון לציון.

מחפשים בינג' נטפליקס לחג? אלו הדברים שחייבים לראות
ההבטחה של עולם הפופ: בת 14 מחולון | ריאיון מיוחד

למרות הציפייה וההתרגשות של המעריצים, מופע האיחוד של המורדים שהיה אמור להתקיים מחר, נדחה עקב המצב הביטחוני הרגיש. הלחץ מצד משפחות הכוכבים בארגנטינה הכריע את הכף ולבסוף הוחלט להיענות לבקשתם ולהעביר את המופע למועד חדש. כל הכרטיסים שנרכשו למופע בתאריך 25 באפריל 2024 בלייב פארק יהיו תקפים למועד החדש, ומי שירצה לבטל את הכרטיסים שרכש, יזוכה באופן מיידי.

כוכבי סדרת הנוער המורדים תכננו להגיע להופעה בישראל כ-20 שנה לאחר שהופיעו פה בפעם באחרונה ב 2004 בפני כ-150,000 צופים נלהבים, ב-17 הופעות בהיכל מנורה (נוקיה). כוכבי המורדים ידועים כאוהבי ישראל ותמכו בה לאורך השנים, בתקשורת וברשתות ולראשונה מאז פרוץ המלחמה מגיע מופע בינלאומי גדול לישראל.

סדרת הנוער הארגנטינאית המורדים (Rebelde way) בהפקת דורי מדיה (מעניקת הזכויות למופע בישראל) וכריס מורנה, עלתה לאוויר בישראל בתאריך 27 במאי 2002 וזכתה להצלחה חסרת תקדים בישראל ובעולם. הסדרה הוקרנה ביותר מ-50 מדינות, עם רימייקים ביותר מ-10 מדינות, האחרונה של נטפליקס (2 עונות) בשנים 2022-2023.

המורדים (צילום: באדיבות יאיר דורי)
המורדים (צילום: באדיבות יאיר דורי)

הסדרה, שהפכה בין לילה ללהיט ענק בישראל וכבשה את הנוער, נחשבת עד היום לאחת מהסדרות המצליחות ביותר ששודרו אי פעם בארץ, כאשר בתקופה ששודרה היא נחשבה לחדשנית ופורצת דרך. כיום, 20 שנה אחרי, הסדרה עדיין משודרת ברוב פלטפורמות השידור המובילות בישראל. כוכבי המורדים הפכו לכוכבי ענק בעולם והיו לתופעה הכי חמה ומדוברת בקרב הקהל הצעיר, ביקוריהם בישראל לוו בהתרגשות גדולה ועניין רב בקרב המעריצים וזכו לסיקור תקשורתי נרחב. 

הסדרה מספרת את סיפורם של בני נוער מרקעים שונים הלומדים בפנימייה יוקרתית, המפגש מחייב אותם להתגבר על חילוקי הדעות ולהתאחד במטרה להתגבר על הסביבה. פסקול הסדרה שילב שירים שהפכו ללהיטים ולהמנונים עבור צעירים רבים שהזדהו עם משמעותם. בנוסף לסדרה בת שתי עונות (318 פרקים), סיבובי הופעות ואלבומים, הופק גם סרט בשם "המורדים- המסע אל החלום".      

כוכבי "המורדים" שיופיעו על הבמה בישראל: Benjamin Rojas (פבלו), Felipe Colombo (מנואל), Piro Saez (רוקו), Jorge Maggio (תומאס), Micaela Vazquez (פילר), Francisco Bass (פרן), Jazmin Beccar Varela  (לוחן), Pablo Heredia  (בלאס), Georgina Mollo (לונה), Diego Garcia (מרקוס), Diego Mesaglio  (גידו), Belen Scalella (בלו) ועוד.

המנהל האומנותי והמפיק המוזיקלי של המופע הוא Piro Saez ששיחק את רוקו בסדרה, הוא יוצר ומפיק מוזיקלי מוביל שעובד עם אמנים רבים במוזיקה הלטינית ועוסק במוזיקה להפקות טלוויזיה והצגות. במהלך השנים הופיע במדינות לטיניות לצד אגדות מוזיקה כמו Guns N' Roses, Aerosmith ועוד.

כוריאוגרפית המופע היא Josefina Ezcurra, אשר הייתה הכוריאוגרפית המקורית במופע גם לפני 20 שנה. המופע שאורכו כשעתיים יכלול ביצועים חיים ללהיטי הסדרה האהובים והפופולארים, מה שיאפשר למעריצים לחיות מחדש את רגעיהם הנוסטלגיים ולשיר יחד איתם את השירים שהגדירו את תקופת הנעורים שלהם. בין הלהיטים שיבוצעו על הבמה: "Bonita de mas","Rebelde Way","Sweet baby", "Resistire","Te sone","Para Cosas Buenas", "Tiempo","Será de Dios" ועוד.