במיוחד לסוף הקיץ הלוהט, שירי ישועה, מבקרת הטלוויזיה של "וואלה", סיפרה בתוכניתה של איריס קול ב-103FM על הסדרה - "עוצר נשימה" מבית נטפליקס שהפכה לאחת הסדרות האהובות ברשת.

"אני עכשיו במשימה להביא לך סדרות כייפיות. סדרה סופר חמודה, אמנם על בני נוער אבל זה בסדר. זאת סדרה שעושה לך מסאז' ללב, גם הדרמות שלהם נורא פנימיות, פסיכולוגיות קטנות כאלה. מעין דרמה רומנטית שמתארת סיפור של שני נערים בריטים, הסיפור של צ'רלי, נער בן 15, ששנה לפני כן הוציאו אותו בעל כורחו מהארון, כל הבית ספר יודע שהוא הומו". 

"היו לו הרבה קשיים סביב זה, התעמרו בו, וכשאנחנו מתחילים לראות את הסדרה, אני מדברת על העונה הראשונה, הוא מתחיל להתחבר עם נער שקוראים לו ניק, מעין מסוקס כזה, האחרון שהייתם חושבים שיהיו חברים. לאט לאט הם קצת בקראש אחד על השני, וזה בעצם סיפור האהבה שלהם. ניק, שפתאום הוא מגלה שהוא לא רק אוהב בנות, כי הוא יותר ויותר נמשך לצ'רלי". 

"זו סדרה עם המון מודעות לכל מה שקורה על הקשת הלהט"בית, המון ייצוגים חיובים לנושא הזה. יש לנו זוג לסביות שחיות אאוט והן לגמרי אין להן שום בעיה עם זה. מה שחמוד מאוד בסדרה זה שזה התחיל כקומיקס רשת. היא כתבה קומיקס והייתה מפרסמת אותו ברשתות חברתיות, זה הפך לקאלט. יש לסדרה הזו המון מעריצים שבאו מהקומיקס. הסדרה הזו מאוד נאמנה לקומיקס, הדמויות ממש דומות לקומיקס. הקאסט מאוד צעיר, זה ילדים".

סייעה בהכנת הכתבה: שני רומנו 103fm