העיתונאי רביב דרוקר פרסם ביום חמישי תחקיר מקיף במסגרת תוכנית "המקור" על התנהלותה של השרה מירי רגב במשרד התחבורה. בין היתר, התייחס דרוקר לתקרית שהתרחשה בשנה שעברה כאשר התעמתה עם מאבטחיו של גלנט, אירוע שהסתיים בדריסתו של מאבטח שב"כ.

בתחקיר נחשף כי לשכתה של השרה רגב העבירה את הסרטון של האירוע לעיתונאי חדשות 12 עמית סגל, אך אנשיה בטעות העבירו גרסה של הסרטון שבה נשמעת רגב מורה לנהג שלה "תיסע", למרות שהמאבטח ניצב בדרכם. לטענתו של דרוקר, בהמשך הועברה הגרסה הערוכה של הסרטון, וסגל החליף בין הגרסאות.

אל תגידו לא ידענו - הטבה מיוחדת למי שרוצה ללמוד אנגלית. לחצו כאן לשיעור ניסיון מתנה וללא התחייבות>>

מירי רגב (צילום: יונתן שאול, פלאש 90)
מירי רגב (צילום: יונתן שאול, פלאש 90)

כעת, סגל מגיב לדברים ואומר כי דרוקר "מגזים קצת בניסיון לסגור חשבון ישן". בחשבון הטוויטר שלו הערב (שבת) כתב סגל: "כנראה (שדרוקר) שכח לציין בתחקיר שסירבתי למחוק את הסרטון עם הסאונד 'סע סע' על אף בקשת לשכת רגב. אני כותב 'שכח' כי אני בטוח שהוא בדק, ובטוח שאם הייתי מוחק זה היה מצוין בגדול".

"ייתכן גם שלגמרי בטעות ולא ממניעים זרים הוא ערבב בין שני סרטונים שונים - סרטון הדחיפה של מאבטח השב״כ את רגב מחוץ לרכב שעליו כתבתי, וסרטון ה״סע סע״ בתוך הרכב שפורסם אצלי בטלגרם, בטיקטוק וכמובן בפוש בולט בחדשות 12 ובכל התכניות".

הוא הוסיף וסיכם: "אני מזמין את כל מי שיש לו סרטונים מעניינים להמשיך ולשלוח לי, ואת דרוקר להשתדל עוד קצת יותר להיות הגון, מניסיון - זה תמיד משתלם בסוף גם אם זה בא על חשבון כותרת לא מדויקת".