השבוע יצאו לדרך צילומי רימייק צרפתי ל"להיות איתה", הקומדיה הרומנטית של אסי עזר וקשת. קשת אינטרנשיונל אחראית למכירה, וגם תפיץ את הגרסה הצרפתית אחרי שתעלה ב-TF1 – הערוץ המוביל בצרפת ובין המובילים באירופה.
 
לנעליה של רותם סלע, תיכנס הדוגמנית הצרפתיה העולה לודמילה וון קלייר, ולנעליו של אביב אלוש – ייכנס הזמר הישראלי-צרפתי עמיר חדד, המוכר בשם הבמה אמיר וזכור כמתמודד שהתעלף ב"כוכב נולד" הישראלית והבריק ב"דה וויס" הצרפתית. עמיר אף ייצג את צרפת באירוויזיון.
 
זהו הרימייק החמישי במספר שמופק ל"להיות איתה" בעולם, לאחר רימייקים בארה"ב, הולנד, רוסיה והודו. גרסת המקור הישראלית בכיכובם של רותם סלע ואביב אלוש הצליחה גם היא בעולם ונמכרה לאמזון פריים לשידור בלמעלה מ-200 מדינות וטריטוריות.
 
אסי עזר מסר: "זה כל כך לא מובן מאליו ומרגש עבורי לראות איך סדרה שכתבתי בסלון שלי ממשיכה לחצות יבשות ולסקרן ולרגש את העולם. להיות איתה היא סיפור האהבה הכי רומנטי שיש, ואחרי שנועה ועמוס כבר קיבלו גרסה אמריקאית, רוסית, הולנדית והודית, עכשיו הם בדרך לפריז – העיר הכי הרומנטית בעולם. אני מאמין שנגיע לעוד ערים, מדינות ושפות רבות, ושנמשיך, יחד עם קשת, לייצג בגאווה את היצירה הישראלית".