רק השבוע מפיקי "משחקי הכס" קיבלו בשורה לא כל כך חיובית, כשהתפרסם כי האקרים פרצו למחשבי HBO וגנבו פרקים מהעונה החדשה של הסדרה, אבל היום (רביעי) הם יכולים להחזיר את החיוך לפנים: פרק הבכורה של העונה השביעית בסדרה, "דרגונסטון" שמו, של חצה את רף 30 מיליון הצפיות בארה"ב בלבד, בכל הפלטפורמות של הרשת, כשהמספר רק ממשיך לטפס מרגע לרגע. בפרק ששודר לראשונה ב-16 ליולי השנה, צפו בשידור ישיר 16.1 מיליון צופים, המספר הגבוה ביותר עבור סדרה של HBO. העונה הנוכחית משודרת ב-186 מדינות בעולם, כאשר ברבות מהן הפרק משודר באותו יום כמו בארה"ב, כמו בישראל, על מנת למנוע צפייה פיראטית בפרקים. בבריטניה למשל, הפרק שבר את כל שיאי הרייטינג, של השעה 2 בלילה - שם הוא שודר במקביל לארה"ב, בשינויי בהבדלי השעות בין המדינות, 31 אחוזים יותר מאשר בבכורת הפרק הראשון.

גם בישראל, הפרק הראשון של עונה השביעית של הסדרה, ששודר בסמוך לשידורו אתמול בארה"ב, שבר את שיאי הצפייה של "סלקום tv" עם פי שלושה צופים מכל הסדרות הזרות הנצפות ביותר בגוף השידור. גם ב-yes זכה הפרק להצלחה כאשר 20% מצופי ה-VOD שלה צפו בפרק תוך 24 שעות, השעה הכי נצפית בארץ אגב, הייתה 21:00.משחקי הכס עונה 7 , YESמשחקי הכס עונה 7 , YESכזכור, בתחילת השבוע האקרים פרצו למחשבי רשת הטלוויזיה האמריקאית HBO והדליפו לפחות פרק אחד מהעונה החדשה של משחקי הכס, כך דווח הלילה (שני) במספר כלי תקשורת אמריקאים. על פי הדיווחים, הודלפו עד כה פרקים מלאים או תסריטים של מספר סדרות של הרשת. ההאקרים מאיימים בהדלפת פרקים נוספים.בהצהרה מטעם החברה נמסר כי "HBO חוותה תקרית סייבר שהעמידה בסיכון חלק מהמידע שנמצא ברשותנו. פתחתנו בחקירת האירוע ואנחנו עובדים בשיתוף פעולה צמוד עם כוחות הביטחון ועם מומחי אבטחה חיצוניים". הם הוסיפו: "תחום אבטחת המידע נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו ואנחנו לוקחים ברצינות את נושא ההגנה על המידע שברשותנו".

ההאקרים טוענים כי יש ברשותם כ-1.5 טרה של מידע שנלקח מ-HBO. עד כה הועלו לרשת פרקים של מספר סדרות, בהן חדר 104. עוד טענו הפצחנים כי הם מחזיקים במסמך התסריט המלא של הפרק הרביעי של העונה החדשה של משחקי הכס. עם זאת, ברשת סירבו לאשר איזה מידע נפגע ונלקח.בתחילת השבוע, כתבים מכלי תקשורת רבים קיבלו מייל אנונימי שבו הוכרזה הפריצה. "ההדלפה הגדולה ביותר עומדת לקרות. איך קוראים לי? שכחתי לכתוב. מדובר ב-HBO ובתכנית משחקי הכס. אתם ברי המזל הראשונים שיזכו לראות את התוכן המדובר. HBO נכשלה".