ביום ראשון פורסם כי גיא זו-ארץ ינחה לצדה של לירון וייצמן את "האח הגדול VIP" ב"רשת 13". המגיש, נבחר להנחות את תכנית הריאליטי לצדה של המנחה שממשיכה מהעונה הקודמת, לאחר ההודעה על פרישתם של שני המגישים הקודמים עפר שכטר ואסי ישראלוף. עם חזרתו מעונת VIP של ריאליטי אחר, "הישרדות", סיפר זו-ארץ לאיריס קול ב-103fm כיצד הוא מצליח לא להיות מעורב אישית בתוכנית בה מופיעים אנשים איתם הוא מיודד, וחשף את המקום האישי ממנו כתב לאשתו, יעל בר זוהר, את שירו החדש "את דומה לי".שלום גיא זוארץ. אתה בארץ וחזרתם נכון? כמה זמן הייתם שם?
"כן נכון. היינו שלושה חודשים שם. זה היה בתקופת החגים וזה היה די מבאס אבל השתדלנו לעשות מהלימון לימונדה. אני לא יכול לגלות כלום אבל יש למה לצפות".זאת הרי עונת VIP חלק מהמתמודדים אפילו מיודדים איתך, הצלחת לשמור על דיסטנס?
"יש מצב נתון של דיסטנס בהישרדות. המקום שלי כמנחה יכול להיות זה שנוזף, מאפשר או מונע דברים. אני חושב שהם למדו להכיר אותי. אני יכול להיות החבר הכי טוב שלהם בשדה התעופה אך ברגע שהמשחק מתחיל אני אומר שלום-שלום".

התכנסנו לדבר כאן על לשיר חדש שלך "את דומה לי". הקליפ של השיר פשוט... זה לא הוגן, אתם כל כך יפים יחד. לקחת פנייה אחרי אלבום הלדינו
"לא לקחתי פנייה. חזרתי למקום אישי יותר, חשוף יותר. דבר שהתחלתי לפני שמונה שנים. הפרויקט של הלדינו היה עוצמתי והכל התרכז אליו. כעת הגעתי לרגע בו התגעגעתי לעצמי. כשאתה שר ערב-ערב על במה זה מגרה לעשות זאת שוב ושוב"."השיר הזה מאוד מדויק עבור מערכות יחסים מוצלחות מאוד", אמרה קול. "כשאתה פוגש אדם שאתה מחליט לחיות איתו יחד ומבחין אחרי כמה שנים שדפוסי החשיבה והאופן בו אתם רואים את העולם מתחברים. אז מבינים שהכל עובד טוב. החוכמה היא גם לתת לכל אחד להיות הוא עצמו ולא רק לשאוף לדומות וזה בדיוק מה שמספר השיר".

"השיר מתעסק בעיקר ברגעי שגרה", הסביר זו-ארץ. "בדרך כלל מתייגים אותה כדבר משעמם אך כשמסתכלים עליה מהצד היא בעצם דבר קסום ומרגש אך אנחנו מתרגלים אליה. כשאני שומע משפחות שעובדות דברים קשים אני מעריך יותר ויותר את שגרה. יש משהו בלהסתכל על השגרה מהצד ופתאום לומר לעצמך 'איזה יופי'. על זה השיר מדבר. כל אדם שאנחנו באים איתו במגע כלשהו אנחנו לוקחים תכונות אחד מהשני. לפעמים אני מוצא את עצמי אומר משפט שחבר אמר לי ומבין שאני נשמע כמוהו".מכיוון שאתה שחקן אתה בוודאי ער לזה יותר. הרבה פעמים אנחנו רואים שחקנים שהבמאים מאוד משפיעים עליהם. גם במחוות הפיזיות וכל זה מבלי שתכננת. אצל וודי אלן זה הכי בולט, השחקנים של סרטיו משחקים ממש את הסגנון שלו
"נכון. את השיר כתבתי יחד עם אבי אוחיון שהוא אשף מוכשר בכל קנה מידה אפשרי. דיברנו על הנושא הזה ועל הדמיון בין בני זוג עם השנים. יעל תמיד לימדה אותי איך לשחרר את הרגשות שלי, איך לדבר אותם מבלי לחסוך במילים. מצאנו עם השנים עוד ועוד נקודות חיבור".