תקופת חג הפסח ידועה להורים רבים כזמן בה הם מבלים הרבה מאוד עם הילדים, מה שכולל פעמים רבות צפייה בהצגות וריקודים שהם עושים מפאת חוסר העיסוק. אדיר מילר החליט להתייחס לתופעת ההורים המתוסכלים בחג הפסח בסרטון הומוריסטי מיוחד שצילם עם ילדיו.הסרטון ששיתף הקומיקאי היום (שלישי) בצהריים זכה תוך שעתיים בלבד ל-65,000 צפיות ו-500 שיתופים, רובם ככול הנראה מהורים שמחפשים איך להעסיק את ילידיהם בחופשה.

"גם אתם סובלים מהתופעה?", פתח מילר את הסרטון בו בו הוא נכנס לחדר ומדבר למצלמה כששתי בנותיו רוקדות בצדדים ובנו רוקד מאחוריו על הספה. "שעות הילדות מושיבות אתכם וגורמות לכם לראות ריקוד שלא ממש בא לכם לראות? אנחנו בעמותת דל"י - די לטרור ילדים...". באותו רגע מתפרצות הבנות לדבריו ואומרות: "די אבא, אתה לא מסתכל!". "מסתכל, מסתכל, תרקדו, זה מהמם! זה אחד הריקודים היפים שראיתי". "השיטה - שיטה אחת - שן תחת שן, עין תחת עין", ממשיך מילר. "די לטרור ילדים!". מאותו רגע פותח מילר בריקוד בסלון לצליל "הזוג הזה" של יהונתן מרגי, ומכריח את הילדים לצפות בכל רגע ממנו בלי להוריד מבט.

מילר מרבה להעלות סרטונים שהוא מצלם לרשתות החברתיות. במהלך חופשת הקיץ שתי בנותיו עלו לפני מילר לבמה והקריאו קטע משלהן ושבו את לב הקהל. "ערב טוב לכולם, אני מיילי מילר, וזו אחותי הילי מילר, ואנחנו הבנות של אדיר מילר", פתחה מיילי. "כפיים, כפיים, אני ילדה בת שמונה, אני צריכה להתפרנס, אני לא שומעת".

"לפני שההופעה מתחילה ואבושי שלנו עולה לבמה חשוב לי להגיד לכם משהו קטן. בהופעה הזו אבוש הולך לדבר הרבה עלינו הילדים שלו ועל אמא שלנו, על אשתו. אז חשוב לנו להגיד לכם משהו אחד קטן. אל תאמינו למילה שהוא אומר, שום דבר שם לא אמיתי, זה הכל בצחוק", אמרה הילי. "ועכשיו קבלו את אבא שלנו, המלך. אדיר מילר".

כוכב "צומת מילר", עצמו עלה לבמה ופנה לקהל במילים: "אלופות או לא אלופות? וזה שאתן פה עומדות 20 שניות ולא רבתן אפילו מריבה אחת... זה נס! זה נס! אני רוצה להגיד לכן, מתוקות, יפות שלי, זה נכון שאבא קצת מדבר עליכן בהופעה וגם על אורי, לא הרבה, קצת. אבל כל מה שאני אומר עליכן זה בצחוק וזה לא נכון". "ומה שאתה אומר על אמא?", שאלה מיילי. "זה הכל נכון, זה הכל נכון. זה בדיחות שנכתבו בדם", סיכם הקומיקאי.