סערה נוספת: המגיש ירון לונדון התבטא הערב (שני) באופן שנוי במחלוקת, כאשר אמר במהלך שידור התוכנית "גאולה ולונדון" ב"כאן 11'" כי "ערבים הם פראי אדם". "הם לא שונאים רק יהודים, הם רוצחים את עצמם בראש ובראשונה, בימינה, שמאלה, קדימה, מזרחה, מערבה, ערבים טובחים ערבים. אין בעיה עם זה. אני לא דיברתי על פלסטינים, דיברתי על התרבות הערבית", אמר לונדון במהלך השידור. 

מאוחר יותר לקראת סיום התוכנית, לונדון שלח הבהרה: "לפני סיום אמרו לי העורכים שלי באוזנייה שברשתות החברתיות כבר יש מחאות על ההתבטאות שלי בעניין הרצחנות של הציביליזציה הערבית, אז אני מניח שזה ילך ככה: ערבים ואנשי שמאל מושבע יאמרו 'לונדון הוא גזען'. אנשי ימין יאמרו 'אפילו לונדון השמאלן אומר שהערבים הם רצחנים'. זה משעמם, אל תעשו את זה". 

מתאגיד השידור "כאן" נמסר בתגובה: "מדובר באמירה אומללה של פרובוקטור עול ימים ולא של אושיית תרבות. מצפים ממר לונדון להתנצל על האמירה עד מחר בחצות היום". 
לפני כחודשיים לונדון עורר סערה כאשר אמר בתוכנית כי הניח את ידו על שד של אישה שלא הכיר במהלך מפגש בין השניים במעלית בבניין מגורים לפני שנים רבות. לונדון סיפר: "כבר סיפרתי את זה ועוררתי צחוק, אבל גם רעשים. פעם נסעתי במעלית בבניין רב קומות, ואישה שהיה ברור, על פי מדיה, שהיא עורכת דין הדורה... עלינו שנינו במעלית, ותוך כדי עלייה בנסיעה היא עושה לי ככה (טופח על בטנה של אבן) ואומרת לי: "מה זה לונדון, מה זה? זה כבר לא מה שהיה".  "עכשיו", המשיך לונדון, "אני הנחתי את היד על השד שלה, ואמרתי: 'גם זה כבר לא מה שהיה'".  אבן ההמומה לא נותרה אדישה לדבריו, והשיבה: "מה? זה מזעזע".