ממליצים על המתחרים: עיתונאי ומגיש תאגיד השידור יעקב אחימאיר, העורך את התוכנית "רואים עולם", התייחס בתוכניתם של רון קופמן וינון מגל ב-103FM לפרסום ציוץ של "כאן 11" הקרא לצופים לצפות בתוכנית "נינג'ה ישראל" המשודרת ב"ערוץ 12" בשעות החופפות לשעות בהן משודרת תוכניתו.איך זה קורה?
"זה מוזר מאוד. אני כועס על כך ומתקומם. אני לא יודע מדוע הם לא הוסיפו הזמנה לתוכנית 'רואים עולם', אותה אני עורך. אין לי שום הסבר לזה. זה מעשה חלם. אין לי שום התנגדות ל'ערוץ 12' אך להמליץ על תוכנית פופולרית כנגד 'רואים עולם', שמתיימרת להיות תוכנית רצינית, אני כבר ממש לא יודע מה לומר".

דיברת עם מישהו על כך?
"אני רק הבעתי השתוממות בפני מישהו ב'כאן 11'. מעבר לכך לא קיבלתי הסבר. אני לא זוכר מתי המליצו לצפות בתוכנית 'רואים עולם'. יש לי יותר סימני שאלה מאשר מילים בנושא".רון: הרבה אנשים רואים בתכנים ב'כאן 11' מפלט מתוכניות הריאליטי המשודרת בערוצים המסחריים. מה בדיוק דפוס הפעולה של ההנהגה של התאגיד?
"אינני יודע, לי יש תפקיד מצומצם שאני מנסה לעשות אותו ככל שביכולתי. מכיוון שהדבר נוגע לי ולצופים שלי אני מאוד כועס".ינון: אתה חושב שזה הגיע בעקבות הדברים שרה"מ כנגד ערוץ 12?
"אני לא חושב שיש כאן איזשהו תחכום. אני לא יכול להשיב מה מסתתר מאחורי זה. בכללי אני משתדל לא להתעסק במאחורי הקלעים אלא במה שמוטל עליי לעשות".