ונסה וידל אביטן היא הזוכה הגדולה בעונה השמינית של "מאסטר שף", וידל זכתה בתואר אחרי עונה מרגשת ומעניינת. בתור אמא לשישה ילדים היא סיפרה לאיריס קול בתוכניתה ב-103FM על האתגר הגדול ועל ההתרגשות הגדולה בעקבות הזכייה.

"אני בדיוק חוזרת מקמפיין של לוריאל שהשתתפתי בו. הייתי אמא במשרה מלאה וזו פעם ראשונה שאני עושה משהו לבד עבור עצמי. זה עשה לי הרגשה כל כך טובה ונתן לי הרבה כוח. זו הגשמה של חלום. הילדים כל כך מפרגנים. רואים אותי עם העיניים בורקות ומתרגשים".

ובעלך לא מצפה שתחזרי חזרה הביתה?
"בעלי הוא הראשון שרצה שאלך עד הסוף עם החלום שלי. הוא עשה הכל כדי שאוכל להצליח. הוא עזר לי וגאה בי. הוא יודע שאני קודם כל האישה שלו".

היו רגעים שהתייאשת?
"היו רגעים שהייתי בהם עייפה וחסרת ביטחון. חמתי נפטרה במהלך הצילומים והיה לי קשה להשאיר את בעלי לבד עם השבעה. הוא אמר לי לכי עם הלב שלך, תעשי ותזכי. הוא לא רצה שאוותר".

חשבת שתזכי או שרק חיפשת הרפתקה?
"נכנסתי לתחרות מבלי לדעת מה יהיה. ברגע שקיבלתי את הסינר החלטתי שאני הולכת עד לגמר. רציתי לחוות שוב את ההתרגשות והאדרנלין. לא ידעתי שאהיה ככה".

שחר לוי, ונסה וידל, גל קספרס, מאסטר שף. אורטל דהןשחר לוי, ונסה וידל, גל קספרס, מאסטר שף. אורטל דהן

מה גילית על עצמך במהלך העונה?
"שאני תחרותית. לא ידעתי שאני כזאת. כל יום למדתי דברים חדשים על עצמי וזה היה אתגר בשבילי".

ומה תעשי מכאן?
"הפגישה שלי עם עם ישראל יהיה בחול המועד בירושלים. יהיה לי דוכן בפסטיבל 'רואים עולם' בו אכין כל מיני מנות שכבר ראיתם בתוכנית".

תרצי להקים מסעדה משלך?
"זה לא החלום שלי. אני אמא לשישה ילדים וזה לא מתאים לעתיד הקרוב אך הייתי רוצה לעשות סדנאות בישול לדוברי עברית וצרפתית. אני רוצה לשתף בידע שלי עם כולם".

ויצא מהתוכנית גם קמפיין?
"כמובן, עם מותג חברת הלבשה. אופנה לא באה ככה משום מקום, באתי מצרפת. היום אמנם הגשמתי את החלום שלי להיות המאסטר שף הבא של ישראל אבל גם חזרתי לעולם האופנה".