שובו של סג"ל: בשיחת בירור שנערכה היום (שני) עם מנהל חטיבת החדשות, ברוך שי, הובהר לעיתונאי אראל סג"ל כי הסרטון שצולם עם ראש הממשלה בתקופת בחירות, עשוי להתפרש כתעמולת בחירות בהשתתפותו, זאת בניגוד לתקנון האתיקה של התאגיד.

בשיחה הובהר לסג"ל כי כעיתונאי בשידור הציבורי מצופה ממנו להקפיד על שמירת הקוד האתי, ובתום הבירור הוחלט כי הוא ישוב להגיש את תוכניתו החל ממחר בכאן 11.

כזכור, העיתונאי אראל סג"ל הושעה ביום חמישי משידור בכאן 11, לאחר שפורסם בחשבון הטוויטר של ראש הממשלה בנימין נתניהו סרטון בו הוא נראה שר עם העיתונאים ינון מגל, שמעון ריקלין וסג"ל, כשהם שרים ומנגנים את "שבחי ירושלים", שכתב והלחין אביהו מדינה.

סג"ל התייחס היום (שני) להשעייתו בתוכניתם של אילה חסון וגולן יוכפז ב-103FM, ואמר כי הוא מקווה שהסוגיה תיפתר: "מקווה שנגיע לעמק השווה, לא באתי בשביל לריב".

חסון: אתה משדר כאן מדי יום וגם מגיש בתאגיד 11, יחד עם חברך קלמן ליבסקינד, שכאות הזדהות השעה עצמו עד שתחזור.
"כן. הוא גם הסביר את זה בפוסט ארוך, אני רוצה לשמור על כבודם של כולם, גם של אנשים בתאגיד. בסך הכל הם חברים שלי ואנשים טובים, אני מקווה שנצליח למצוא דרך שתשביע את רצון שני הצדדים אבל אני מדבר כמו עורך דין".

חסון: אתה מפחד?
"לא, לא, אני לא מפחד מאף אחד, אני עושה את הדברים שלי, וידעתי לקום ולצאת ממקומות, זה עניין של כבוד בין בני אדם. אני מכבד אותם כבני אדם, יכולתי להדליף את מכתב התשובה שלי אבל אני לא עושה דברים כאלה, אני איש של כבוד".