גידי גוב וישראל אהרוני, הצמד הטלוויזיוני שחרך את שווקי העולם, חזר לפני שבוע לעונה חדשה, שונה ומפתיעה של "המסע המופלא של אהרוני וגידי". לאורך שבע העונות ששודרו אהרוני וגידי נסעו לכל אורכה של דרך המשי, הקיפו את הים התיכון, חצו את אמריקה, היו בעשרות יעדים במזרח הרחוק, אסיה, אירופה, אפריקה ודרום אמריקה. אמש, גידי ואהרוני יצאו בעונה החדשה למסע קולינרי חוצה יבשות, בניסיון למצוא את המסעדות והמנות הכי מיוחדות ביעדים מגוונים, ולהכין רשימה אטרקטיבית של מקומות שחייבים להספיק לאכול בהם.

נראה שלמרות בהלת הקורונה ואזהרות המסע, הקהל לא מיהר להצטרף לטיולים של השניים ברחבי העולם (שצולמו לפני ההתפרצות), ופרק הבכורה של העונה החדש השיג 5.5 אחוזי צפייה בלבד. הפרק השני לעומתו הצליח לטפס ל-9.1 אחוזים, אך עדיין צבר פחות ממחצים אחוזי הרייטינג של המתחרה.

נראה, כי גם השבוע, מה שהוביל בין השאר לנתון הנמוך הוא העובדה שמולו, שובצה אמש התוכנית המצליחה "חתונה ממבט ראשון" של הזכיינית "קשת 12" שהשיגה 20 אחוזי רייטינג. "כאן 11" סיכמה את ערב השידורים עם פרק הבכורה של "הדבר הגדול המיוחד" שקיבל 2.4 אחוזים.

ברצועת החדשות, קיבלו המהדורות 19.1 אחוזים ב"קשת 12" ו-11.3 ב"רשת 13", ומהדורת החדשות של תאגיד השידור הציבורי קיבלה 4.6 אחוזים.

בשעות הפרה-פריים שלפני החדשות הובילה "קשת 12" עם "תוכנית חיסכון" שהביאה 14.1 אחוזים, בעוד הזכיינית "רשת 13" שידרה את  "מהדורה מוקדים" שקיבלה 9.1 אחוזים.