אחרי יותר מ-20 שנות צפייה: "טדי הפקות" ופרטנר TV מחזירות למסך את חמישיית "הקומדי סטור" המיתולוגית משנות ה-90 לעונת איחוד מיוחדת. צביקה הדר, אסף אשתר, רובי דואניאס, גיל ססובר ואיתי שגב יחזרו לסדרת הלהיט.

אחרי יותר משני עשורים בהם החבורה המחוזרת סירבה להצעות לאיחוד, כל חמשת חברי "הקומדי סטור" החליטו שעכשיו זה הזמן הנכון כדי לחזור לעונה חדשה ולשמח את הצופים בבית.

"הקומדי סטור" תחזור כבר השבוע בהרכב מלא לעונה חדשה שנכתבה במיוחד להרמת המורל בימים מטורפים אלו. בפרקים החדשים חוזר ז׳וז׳ו חלסטרה יחד עם גרסה מנומרת למסכת הפה, גיל ססובר בתור הפרופסור הצרפתי שמוצא תרופה לקורונה, ואסף אשתר עם חידודי לשון שמותאמים לימי המגפה העולמית. 

את עונת האיחוד מפיקה טדי, שמשדרת בפרטנר TV את ערוץ הצחוק הישראלי, "ערוץ טדי". האיחוד כולל 10 פרקים בפורמט bite size, עם הדמויות המוכרות והאהובות של 'הקומדי סטור' שחוזרות במערכונים חדשים שמותאמים למציאות העולמית החדשה. העונה נכתבה וצולמה בימים האחרונים בתנאים מאתגרים ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.

טמירה ירדני, ה"טדי הפקות" מסרה: "הקומדי סטור הפכה כבר מזמן לסדרת קאלט שהכניסה ביטויים לז'רגון של דורות שלמים, ואני שמחה שהחמישייה כולה, צביקה, אסף, רובי, גיל ואיתי, חוזרת למסך כדי להרים את המורל ולעשות שמח".