החל ממחר: סלקום tv תעלה לשירות סרטוני כושר שצולמו במיוחד לציבור השוהה בבית, על מנת לאפשר לכולם לשמור על כושר ועל תנועתיות של הגוף.

מדובר בכ-25 סרטונים באורך של כ-15-25 דקות של תרגילים שניתן לבצע בבית, על פני שטח מצומצם, ושנותנים מענה לפעילות גופנית מגוונת - תרגילי חיזוק ועיצוב, שרירי ליבה, פעילות אירובית מותאמת, טיפים לשמירה על התזונה ועוד.

השיעורים יועברו על-ידי המדריכים המקצועיים והמוסמכים של הולמס פלייס, בצורה קלילה, נגישה ומלווה בהסברים פשוטים וברורים. שיעורי הכושר מותאמים לכל הרמות ולמגוון גילאים, צעירים ומבוגרים כאחד, כל אחד יכול לבחור את השיעור שמתאים לו לפי יכולותיו והעדפותיו.

קרן שתוי מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס: ״חברי המועדונים שלנו רגילים לשגרת אימונים עם המאמנים האהובים עליהם. מכיוון שנאלצנו לסגור ביום אחד את כל מועדוני הקבוצה, הרגשנו צורך למלא את הריק שנוצר ולייצר עבורם מערך אימוני כושר דיגיטליים שיחדירו בהם אנרגיה ויסייעו להם באופן כלשהו לשמור על שגרת האימונים. מערך האימונים נבנה בשיתוף עם מדריכי הכושר והתזונאים המובילים בקבוצת הולמס פלייס ובפיקוח המנהל המקצועי של הקבוצה וכוללים אימונים פונקציונאליים, אימונים ייעודיים לילדים, אימון חיזוקים לקבוצות שרירים שונות, אימוני יוגה, סשנים מרגיעים של מדיטציות וטיפים פרקטיים לשמירה על התזונה. עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לשמור על פעילות גופנית, ואני מזמינה את כולם לצפות בתכנים ולהיעזר במיטב אנשי המקצוע שלנו כדי לעשות זאת".