פשרה הושגה היום (שבת) בין הנהלת "רשת" ועיתונאי חדשות 13, ומערכת החדשות תסקר את משפטו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מחר, לאחר שבמהלך סוף השבוע דווח כי הערוץ יפיק משדר חיצוני לסיקור האירוע, ללא עיתונאי חברת החדשות.

"שמחים ש״רשת״ חוזרת בה ומאפשרת לעיתונאי חדשות 13 לשדר ממשפט נתניהו מחר. חבל שנדרשה לשם כך עתירה לבג״ץ, וחבל יותר על טענות השווא בדבר ״חשש לשיבוש״ משדר שלקראתו חברת החדשות נערכת שבועות. למען הסר ספק וכדי להפריך ספינים: מעולם לא היתה כוונה לאיש מאנשי חדשות 13 כל כוונה לשבש את השידור", צייץ העיתונאי מתן חודורוב.

כזכור, מנכ"ל רשת 13, ישראל טויטו, התבטא אמש בחריפות מול עובדי הערוץ וכן לפני דירקטוריון הרשות השנייה, ושפך אור על עומק המשבר מול כתבי הערוץ וכן המניע מאחורי פעולות המחאה שהם מובילים, כשחשף: "בפועל, כבר יומיים החברה מתנהלת בלי עורך ראשי". 

"מאז אתמול בשעה 12:09, נותקתי, כמנכ"ל וכעורך ראשי, מהתוכן המסופק על ידי כתבי ותחקירני חברת החדשות", פתח והוסיף, "נפתחה קבוצה פנימית שממדרת את עובדי רשת, האמונים על חלק משידורי האקטואליה מתכני חברת החדשות. הוריתי לעובדים לשוב לקבוצה הרגילה בה השתמשנו, בה כולם נמצאים, אך בקשתי נדחתה על ידי ועד העיתונאים, בתמיכת עיתונאי החברה".