סופו של עידן: כוכבת הריאליטי ליהיא גרינר עלתה היום (רביעי) לשידור בתכניתם של בן כספית ואריה אלדד ב-103FM, והתייחסה לסוגייה הבוערת והכואבת של עולם הטלוויזיה היום: הפסקת תכנית המציאות "משפחת קרדשיאן". גרינר הביעה את יגונה על סופו של עידן, והביעה את דעתה על החלופות הישראליות הקיימות: "משפחת קרדשיאן פתוחה ומדברת על הכל - בארץ יותר שמרנים", פסקה. 

למה התכנית נפסקה? 
"20 שנה זה די מדהים. כולם אוהבים את כל הריאליטי טראש הזה בארה"ב, שם מרוויחים טונות, ואני אומרת לך, זה לא הסוף, זאת רק ההתחלה. עכשיו יתחילו להראות את כל הענוות מהעונה הראשונה ועד הסוף בשידורים חוזרים בלופים וזה פשוט לא ייגמר".

רגע לא הבנתי, זה 20 שנה כבר הדבר הזה?
"20 שנה מאז שקים עשתה את הפורנו שלה, ופתאום המשפחה הזו נהייתה מפורסמת". 

אז זה 20 עונות ו-14 שנה. תגידי, מי הקרדשיאנ'ס הישראלים? הבוזגלוס?
"יש את הבוזגלוס, לצערי באמת לא צפיתי בזה ואני לא יודעת כמה הם פתוחים על הכל כמו הקדרשיאנ'ס, שם הם מדברים פתוח על הגירושים והבגידות והזוגיות החדשה והילד ממנו והילדה מההיא, והאבא פתאום רוצה להיות אישה ונהיה אישה, זה מלא דרמה על משפחה אחת".

אפשר אולי לחבר את הבוזגלוס לאייל גולן ונשותיו וגם למשפחת פוליאקוב ולצביקה פיק ובנותיו ולקבל קרדשיאנ'ס.
"זה לא יהיה אותו דבר כי אף אחד לא פתוח מספיק כמוהם, כולם לא משתפים דברים יותר מדי כאן בארץ, כולם מאוד שומרים על עצמם, שמרנים".

קים קרדשיאן - מפסיקה אחרי 14 עונות (צילום: ANGELA WEISS GettyImages)קים קרדשיאן - מפסיקה אחרי 14 עונות (צילום: ANGELA WEISS GettyImages)

וכל הסיפורים שלהם הם אמת? או שהתסריטאי כותב להם איזה סקנדל הם צריכים לפתח השבוע?
"אני מאוד מאמינה שמפתחים איזה סקנדל, כל הזמן, ברור שאומרים להם מה לעשות, לא הכל 100% אמיתי אבל לא אומרים להם מה להגיד". 

ברוס ג'נר שהיה הספורטאי הגיבור של ילדותי, אז הוא הפך לאישה תוך כדי הסדרה.
"אתה מדבר על קייטלין ג'נר, גבר בן 60 פשוט עושה שינוי מין, מאוד נורמל". 

אני מציע לך לא לדבר סרה בבני 60.