האם שוק הסלולר יחדור את הגטו החרדי? לאחר כניסתו לתפקיד שר התקשורת הכריז יועז הנדל על רפורמה בשוק הסלולר במגזר החרדי. ממצב שקיים כבר 20 שנה, לפיו ישנה ועדת רבנים בכירים ששולטת בשוק ונותנת "הכשר" למכשירים (ובכך קובעת גם את המספרים וגם חוסמת תכני שיחות), שואף הנדל לבטל את המונופול של הועדה ולאפשר לציבור החרדי לרכוש איזה מכשיר שיבחר על פי רצונו. 


בלב המאבק בעלי חנויות שמוכרים מכשירים שאינם כשרים ומותקפים באופן אישי באלימות ואפשר לתעד את מה שעברו, ומעליהם שר שרוצה לחולל שינוי, סופג איומים על חייו, מאובטח ע"י השב"כ, וממסד חרדי שנעמד על רגליו האחוריות. בהצצה לפרק "המקור" שישודר הערב ב"רשת 13", מספר אוריאל דיאמט, בעלי חנות 'אוריאל מובייל' חנות סלולר חרדית: "שבוע לפני פסח הגיע אחד הנציגים הרשמיים של ועדת הרבנים".


בסרטון מתוך אותה פגישה אומר הנציג: "עכשיו, זו הולכת להיות מלחמה על כל חנות, ואתה על הכוונת רציני אצלם. הם אמרו לי, צמח... אני לא רוצה להגיע לשלב הזה. אני באתי מירושלים כי אני יודע, אמרו לי שאתה יהודי טוב. הם אמרו לי 'צמח, לך אתה תביא אותו', כי הם יודעים שאני מדבר עדין. אני מבין אתה כסף, אני מבין את הפרנסה, אבל בורא עולם לפני הכל".

"הוא אמר לי 'אם לא תעשה הכשר, אז ילכלכו עליך ויעשו הפגנות שלא ראית בחיים'", מספר  דיאמט וחושף סרטון שהוא צילם מהפגנה בה צעקו לעברו: "רוצח ילדים! רוצח בחורי ישיבות! רוצח! רוצח! חוטא ומחטיא! נאצי, נאצי!".