לפני שבוע חזרה לחיינו בסערה תוכנית הריאליטי הכי סוחפת של השנים האחרונות "חתונה ממבט ראשון" בזכיינית "קשת 12", נכון לשעה זו, הספקנו להכיר שלושה זוגות, ועולה השאלה כיצד, אם בכלל, יצליחו להפוך את ההיכרות הטלוויזיונית לסיפור אהבה.

אסתה ברודצקי-קאופמן, מומחית לדייטינג, שוחחה עם איריס קול ב-103fm והביעה את דעתה על מעין ובן, הזוג הראשון שנחשף בפנינו. בהמשך, התייחסה לשאלה ששאלה מעין את בן זוגה, שהצליחה ללא ספק להסעיר את הצופים בבית - מה הוא חשב עליה בפעם הראשונה שראה אותה. בן השיב לה כי אם היה מסתכל מסביב היא לא הייתה הבחירה הראשונה שלו, וזה לא הטייפקאסט שהוא היה בוחר.

"עצרתי את נשימתי שהיא שאלה את השאלה", אמרה ברודצקי־קאופמן. "מצד אחד זה מאוד אמיץ, מצד שני הייתה לי הרגשה שהיא לא מבינה מה היא עושה. כשהוא ענה לה ואני נותנת לו את הקרדיט, הוא ענה לה את התשובה המושלמת בעולם, הוא עשה את זה הכי רגיש ונותן ביטחון, הוא נתן תשובה חלום".

עוד הוסיפה: "מצד אחד את אומרת - כבר שאלת את זה, אז את לא רוצה לקחת אחריות? יש נושא כאוב, מעצם ההתעסקות במראה שלה ובקושי למצוא שמלת כלה. מעין, אל תנסי להוציא ביטחון בשיחה ממישהו שאת בתחילת הקשר שלו. בן לא אמר 'כשראיתי אותך חשבתי וואו, התעלפתי'. זו התשובה היחידה שהוא היה יכול להגיד כדי שהיא תסתכל עליו במבט מלא כוכבים. בזה שהיא שאלה אותו, היא די שמה אותו בפינה".

בסיום דבריה, הביאה ברודצקי־קאופמן מספר טיפים להצלחת קשרים זוגיים במציאות המורכבת שלנו: "כשאת מרגישה קצת חוסר ביטחון לגבי משהו, תחכי שתצאו 3 חודשים אם השאלה הזו לא נותנת לך מנוח. אצל גברים, נושא המעשים תמיד עדיף על דיבורים. הזוגות שזה עבד להם, אלו הזוגות שהבנות מאוד התלבטו בתחילת הקשר. נשים שמרגישות שהן רוצות להציף בחום, אהבה ותשומת לב עושות דבר מסוכן. גברים לומדים להעריך אתגר. כמה שאת יותר לוקחת את הזמן עד שאת מתמסרת, את מבטיחה לעצמך הצלחה גדולה יותר".