חודש בלבד אחרי שירדה עונתה הרביעית ב"כאן 11" (את מספר העונות מאז עלייתה אי שם ב-1978, אפילו חברי הקאסט לא יכולים לספור), תוכנית הסאטירה המיתולוגית "זהו זה!" חוזרת בעונה חדשה, שתשודר החל ממחר ב-21:55.

התוכנית "זהו זה", מהתוכניות האהובות והפופולאריות בתולדות הטלוויזיה הישראלית, שבה ללוח השידורים של כאן 11 אחרי 20 שנות הפסקה, בעקבות מגפת הקורונה. במהדורה המחודשת מציגים הכוכבים הוותיקים מערכונים סאטיריים ברוח התקופה, ובכל תוכנית מבצעים שיר באריזה מחודשת.


לאור ההצלחה הגדולה בה זכו השירים, ולקראת עליית העונה החדשה, הוחלט בשיתוף פעולה עם חברת NMC להפיץ אלבום ויניל כפול וייחודי (התקליט הקלאסי) עם מיטב השירים ששודרו בשתי העונות הראשונות של התוכנית. 

האלבום הכפול יכלול 23 שירים, כולם בעיבודו של אמיר לקנר. בין שירי התוכנית שיפיעו באלבום: מיליונים, צל עץ תמר, כל עוד, ילדותי השנייה, תרנגול כפרות, ניצחת איתי הכל, זרעי קיץ, שירים מקוריים ועוד. התקליטים ישווקו על ידי חברת NMC ויהיו זמינים לרכישה בחנויות המוסיקה המובחרות החל ממחר.

אחד מסימני ההיכר של התוכנית בגלגוליה הראשונים היה "חולצה ותקליט", שחולקו כפרס במסגרת פינות אינטראקטיביות שהיוו חלק מהתוכנית. השקת התקליט תלווה בפעילות של כאן דיגיטל ברוח הפינות הנוסטלגיות. במסגרת כך, הגולשים יתבקשו לספר למי הם רוצים להקדיש חולצה ותקליט של זהו זה ולמה. ההקדשות הכי מרגשות ומצחיקות יזכו את המקדישים והמוקדשים בחולצה ותקליט לכל אחד.