מאז נכנס לתפקיד ממלא מקום המנכ"ל בחודש אפריל האחרון, חיזק אלטמן את התשתית הניהולית של החברה, עם צירופם של מאיר קוטלר כמשנה בכיר למנכ"ל ואופיר רבינוביץ' כסמנכ"ל התוכניות וההפקה.

בימים אלה מגבשת ההנהלה החדשה תוכניות עבודה לטווח המיידי ולטווח הארוך, תוך העמקת מערכות היחסים והשותפויות עם יוצרי תוכן ובתי הפקה מובילים בארץ ובחו"ל, חיזוק הנכסים הקיימים של הערוץ ופיתוח נכסים חדשים על המסך ובזירה הדיגיטלית.

יורם אלטמן, מנכ"ל רשת 13: "בחודשים האחרונים התמקדנו בניתוח מעמיק של מצב החברה וזיהוי נקודות החוזק והחולשה שלנו. התחלנו במספר שינויים ואנו רק בראשיתה של הדרך. יחד עם האנשים המקצועיים והמסורים של רשת 13, חברת חדשות 13 בניהולו של אבירם אלעד ושותפים מרכזיים בתעשייה, אין לי ספק שנצליח לייצר תוכן ישראלי איכותי ובינלאומי".

"לצד זאת, אנו פועלים למיקסום וחיזוק שיתופי הפעולה עם ענקיות המדיה הבינלאומיות אקסס ודיסקברי-וורנר, השותפות בחברה ומובילות מותגים מובילים כמו   Warner Bros., HBO, HBO+, CNN, Discovery+ ועוד. מדובר בשתי שחקניות גלובליות מובילות, הן ברמת התוכן והן ברמה הטכנולוגית, שכבר היום יש להן אחיזה בשוק הישראלי, ואנו מתכוונים לממש ביתר שאת את הפוטנציאל הזה. אני מבקש להודות לחברי הדירקטוריון ולבעלי המניות על האמון שניתן בי", הוסיף אלטמן.

אלטמן הוא שותף-מייסד ויו"ר קבוצת הקריאייטיב והויז'ואל אפקטס גראויטי (Gravity) ובעל ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתעשיית הבידור, המדיה וההפקות - בישראל, בארה"ב, בקנדה ובסין. מאז ייסד את חברת גראויטי ב-1995 ובהובלתו, הפכה הקבוצה למובילת שוק בתחומה ולשחקנית משמעותית ועטורת פרסים בתעשיית הטלוויזיה והקולנוע בעולם. אלטמן ימשיך לכהן כיו"ר הקבוצה, אשר פעילותה מנוהלת על ידי שרון קונופני.

נדב טופולסקי, יו"ר רשת 13, ציין: "החברה נמצאת היום במקום טוב מאוד, הן מבחינת היציבות הפיננסית והרווחיות, והן בעובדה שמתגבשת בה שדרה ניהולית מנוסה ומגובשת. כעת פנינו קדימה לעבר פיתוח ויצירה, ואני בטוח שיורם, יחד עם צוות המנהלים הנחוש והאנשים המצוינים של הערוץ, כמו גם של חברת החדשות, יחזק את מעמדה של רשת 13 כגוף תוכן מוביל בישראל ובזירה הבינלאומית".