שדר ערוץ 14 בועז גולן התייחס היום (שלישי) לסערה שעורר טייס אל על במהלך טיסה מניו יורק, בה התייחס בכריזה לסוגית הרפורמה המשפטית, ואמר כי "אירועים כמו השואה יכולים לקרות רק בדיקטטורות, ואנחנו נלחמים בישראל להשאיר אותה מדינה דמוקרטית".

"השואה מתרחשת רק בדיקטטורות": קברניט בטיסת אל-על עורר סערה | האזינו

"כואב מאוד, דווקא לי כאזרח לא כעיתונאי, אני טס הרבה באל על", אמר בפתח דבריו. "דווקא ביום הזה לקבל הקלטה כזאת, אחרי ששמענו שטייסים באל על לא רוצים להטיס את ראש הממשלה. יש את הבדיחה שהמטוס של אל על נוטה שמאלה, צריך להיזהר", תקף. 

"הטייסים שמרשים לעצמם לעשות פוליטיקה כשאתה משלם להם ממיטב כספך לטוס, לקרוא לנו דיקטטורה. לא מעט אני טס באל על, ולכם שם בחברת אל על, ראיתי את התגובה שלכם, אם דורון (הקברניט המדובר) ימשיך בחברה הזאת ולא יפוטר אני אפסיק לטוס איתה, ולא רק אני. ביום כזה צריך לשים סוף לדברים האלה, שידעו שלא רק אנחנו ניזוקים, אלא גם הם", הוסיף.  

בשלב זה, קרע גולן את כרטיס ה"Fly Card"' של החברה בו הוא מחזיק, והוסיף: "אני איתכם אל על גמרתי, זו לא הפעם הראשונה וגם לא השנייה. אנחנו באל על לא נטוס יותר, אם דורון ימשיך בתפקידו, אני ורבים אחרים לא נהיה על המטוסים שלכם, כי נמאס. אתם החברה הלאומית הפוליטית מהשמאל של ישראל, אתם כבר לא החברה הלאומית של ישראל".

עוד הוסיף: "אנחנו תמיד רוצים להיות גאים ולטוס עם אל על, עם החברה של ישראל, אבל אתם לא, אתם שמאל פוליטי על מלא. איתכם לא נטוס, אני ומשפחתי בוודאי שלא, נגמר הסיפור של אל על".