הפרשן הפוליטי רביב דרוקר ('חדשות 13') שוחח היום (חמישי) עם אריה אלדד ורוני בר־און ב־103fm על ההכנות לקראת הפריימריז לרשימת הליכוד שייערכו בשבוע הבא, והעריך מי המועמד שצפוי להיות ההפתעה הגדולה של הפריימריז.

העבריין המורשע לא יתמודד: דודו לניאדו נפסל מהתמודדות בפריימריז בליכוד
"אני יודע שהם ישוריינו": מיקי זוהר חשף את תכנית הליכוד לקראת הבחירות
הפריימריז בליכוד: בית הדין של הליכוד בהחלטה דרמטית על שיטת הבחירות במחוזות

לדבריו, "יש הרבה מאוד מלחמות, אבל בסך הכל זה לא טווח בסגנון בו אנו אוהבים לדבר בעבר ולהזכיר את המילה הזאת. מספר הבכירים והמכהנים שייפלטו הוא מצומצם יחסית. יש מאבק גדול על הפסגה, של ברקת, יריב לוין, ישראל כ"ץ ואלי כהן, שכנראה הוא הולך להיות ההפתעה הגדולה של הפריימריז.

הוא הוסיף: "זו באמת תעלומה גדולה איך הוא הגיע כל כך גבוה. הוא במקור מסניף הליכוד שבחלון, סניף חזק מאוד, אבל אז הלך לכולנו של כחלון והגיע פתאום בליכוד. הוא משחזר בדיוק מה שכחלון עשה - נותן מאה אחוז יחס אישי לכל פעיל, מדבר עם כולם, מכיר את כולם ומסייע לכולם בלי סוף".  

בהמשך, הבהיר: "להגיד שאני יודע בוודאות מי הולך הביתה זו תהיה הגזמה, אבל אומרים שמצבו של צחי הנגבי לא טוב - גם אם הוא רואה את עצמו כמועמד לראשות הממשלה כבר 25 שנה, ביבי נטש אותו מזמן. בנוסף אליו, דני דנון ויולי אדלשטיין מתקשים, וגם נשים כמו מאי גולן וקרן ברק. גלית דיסטל היא חזקה מאוד, אבל אם הייתי צריך להמר, הייתי מהמר על מירי רגב".

לחצו כאן וקבלו את עיתון מעריב לחודש מתנה למצטרפים חדשים>>> 

לגבי גלעד שרון, בנו של ראש הממשלה לשעבר אריאל שרון ז"ל, שגם מתמודד בפריימריז, אמר דרוקר: "מאוד יפתיע אותי אם הוא יצליח להיכנס, אני מתקשה להאמין שזה יקרה". וסיכם: "אין יותר את גדעון סער במפלגה, או משה כחלון, גלעד ארדן ובוגי יעלון - אין מישהו בתוך הליכוד שיכול באמת להיאבק בנתניהו". 

סייע בעריכת הכתבה: דוד זבולוני, 103fm