שרת התרבות מירי רגב (הליכוד) התייחסה הבוקר (ראשון) בתכניתה של אילה חסון ב-103FM לסוגיית הדרתה מתמונת חברי רשימת הליכוד, ותקפה את יו"ר כחול-לבן בני גנץ: "במקום לבוא להלווייה של זכריה באומל הוא ישב באולפן". 

כשנשאלה האם היא מתחרטת על משהו שעשתה בקדנציה האחרונה, אמרה: "הדבר החשוב ביותר מבחינתי היה להעביר את חוק הנאמנות בתרבות. עשיתי דברים מדהימים. נגעתי בבטן החלשה ובעצבים החשופים של החברה הישראלית ועשיתי מהפיכה בחלוקת התקציבים לפריפריה. לצערי לא הצלחנו אודות לליברמן וכחלון להעביר את חוק הנאמנות בתרבות ואני מקווה שנעשה זאת בקדנציה הבאה. הליכוד היא מפלגה חברתית שעושה למען ההתיישבות. היא מפלגה לאומית. משום שאנחנו כבר בחודש ניסן אומר שאם פגעתי במישהו במכוון או לא אני מתנצלת. זו לא הייתה כוונתי. קידמתי אג'נדה שתוביל לשוויון חברתי תרבותי ואת הסוגיות שאנחנו מאמינים בהם".

נראה שבקמפיין הליכוד נדחקת לאחור.
"אין שום אמת בדברייך. כבר אין לי קול. אני בכל מקום בקמפיין הזה, רק השבוע הייתי בתוכניות כאלה ואחרות. אני כל הזמן מתראיינת. יש כאלה שלא אוהבים את הנראות שלי ומבינים שאני סמל של הליכוד ולכן תוקפים אותי. אני משוחחת עם רה"מ כמעט כל יום ואין בסיפורים הללו שום אמת. מי שמנסה לפגוע בי אלו אותם שמאלנים ומפלגת העבודה ואבי גבאי".
 

איפה את בתמונת הסלפי?
"לא הייתי שם באותה רגע. אפשר לצלם אותך במקום שאת לא נמצאת? התקיימה ישיבת סיעה במרכז בגין, הייתי שם במשך שעה והלכתי. בסוף האירוע  כנראה שהשאר נשארו לעשות תמונת סלפי. לא הייתי שם. היא הייתה תמונה ספונטנית. לכן לטעון שמדירים אותי ממנה זה שקר. סוגיית המזרחים זה שקר".


אמרת אצל שרון ורני רהב שביבי אמר לך שזה מרחיק גברים אשכנזים.
"מעולם ראש הממשלה לא דיבר איתי על התמונה ועל עניין המזרחיות. הוא לא ידע עליה. הסברתי אצל רני ושרון שראש הממשלה דיבר איתי על הסקרים והמתלבטים ולא על המזרחים. מה שאני עשיתי בשביל המזרחים בארבע שנים האחרונות יחד עם מפלגת הליכוד גבאי לא עשה מעולם. אנחנו עדיין מתקנים את עיוותים של מפא"י. ראש הממשלה מינה אותי יו"ר ועדת הארכיונים שתפתח את סוגיית המעברות, הגזזת, סייע לי להקים 24 מוזיאונים שיספרו את הסיפורים של הסבים שלי ושלך. מה עשה גבאי חוץ מלעשות סיבוב עליי ועל המזרחים?". 

מה אמר לך ראש הממשלה בנוגע למתלבטים?
"הוא אמר שיש מתלבטים ואנחנו מתעסקים איתם. הליכוד כרגע מפסיד בסקרים. רק ליכוד גדול ימנע ממשלת שמאל. יש מפלגות ימין שאומרות שהן לא בכיס של נתניהו".

כחלון אמר שהוא ימליץ על הליכוד. היחיד שאמר שהוא לא בכיס שלכם הוא פייגלין.
"יש עוד מפלגה אחת ששייכת לגוש הימין. אנחנו לא רוצים ממשלת שמאל שתהיה בנויה על גוש חוסם עם מפלגות ערביות".
 
את מסתובבת גם בקהלים שלא אוהבים את הליכוד? איזה תגובות את מקבלת?
"בשווקים ובקניונים לא פוגשים רק ליכודניקים, פוגשים אנשים. הליכוד ונתניהו מקבלים אהבה גדולה מאוד. תראו את האהבה שקיבלו ראש הממשלה ורעייתו בשוק".
 
את מודעת לכך שיש ציבור שלם שקצה נפשו מהליכוד ומנתניהו.
"והוא אחוז בשנאה. יש כרגע הרבה מאוד מתלבטים בימין. רק ליכוד גדול ימנע ממשלת שמאל. אנחנו מבינים שהנשיא ריבלין יטיל את הרכבת הממשלה למי שיש הכי הרבה ממליצים וכדי שאנחנו נהיה המפלגה הגדולה אנחנו חייבים לדבר עם המתלבטים".
 
למה הציבור צריך להצביע שוב לנתניהו?
"תראו מה קרה רק בשבועיים האחרונים. בזמן שגנץ היה באולפנים הבאנו את החלל באומל לקבר ישראל. רה"מ היה אצל פוטין כדי למנוע את ההתבססות של האיראנים בסוריה ובלבנון, הנשיא טראמפ הכיר בריבונות ישראל על רמת הגולן והכלכלה שלנו במצב מצוין. עם הישגים כאלה גדולים אנחנו יכולים להמשיך".
 
בני גנץ נשאל אם מדובר בספין פוליטי בסוגיית החזרת באומל לקבר ישראל.
"24 שעות לפני שקברו את באומל ז"ל אותם גורמים שהיו אמורים לזהות אותו הבינו רק אז שמדובר בו. לומר שזה ספין, למרות שמדובר ברמטכ"ל שלעבר שיודע איזה מאמץ נעשה כאן וכמה שיחות בוצעו עם פוטין כדי להשיב את השבויים הביתה, במקום לבוא להלווייה הוא יושב באולפן. בושה. זה ישראל מעל הכל? מי שפועל כשישראל מעל הכל הוא נתניהו".