דוידי הרמלין, בן 39, בוגר לימודי ביטחון בינ"ל, כאורח מחלקת-המדינה בארה"ב ועומד בראש המרכז הבינ"ל לדיפלומטיה ציבורית ולהסברה ישראלית. "במשך למעלה מעשור צברתי ניסיון מקצועי רב ועשיר בתחומים של דיפלומטיה ציבורית והסברה ישראלית; הכשרתי מאות סוכני הסברה ישראלים שחלקם "הושתלו" באירועים בינ"ל ברחבי-העולם; ואירחתי אלפי מעצבי מדיניות ודעת קהל מחו"ל, שבאו בהזמנתי לסיורי הסברה בארץ. הגיע הזמן שאממש את ניסיוני ואת מערכת הקשרים הענפה שלי עם חברי-פרלמנט, שרים וראשי-ממשלות מהעולם לטובת מדינת ישראל.

הכלים הפרלמנטריים שיעמדו לרשותי כחבר-כנסת, יסייעו לי למנף את פועלי לקידום הדיפלומטיה הציבורית וההסברה של ישראל. יש הרבה בלגאן בתחום הזה, למרות הרצון הטוב של אנשים רבים. חסר בכנסת איש-מקצוע רציני, שיש לו משנה סדורה מה צריך לשנות וכיצד.

דוד הרמלין

מעבר לניסיון המקצועי, עומד לרשותי ניסיון ניהולי רב: עוד בצעירותי עבדתי שנים כיועץ פרלמנטרי לצידה של חה"כ נעמי בלומנטל; ניהלתי את הלשכה במשרד התשתיות הלאומיות; ובשנים האחרונות עבדתי כראש-המטה והיועץ המקצועי הבכיר במשרד העלייה והקליטה – בתקופה בה עלו כ- 60 אלף עולים – שיא של יותר מעשור!! כמי שעבר את כל המסלול הליכודי – החל מתנועת הנוער בית"ר, דרך הנהגת הסטודנטים של הליכוד באוניברסיטה העברית, וכמובן שכראש ועידת צעירי הליכוד במשך כ-11 שנים – אני מגיע מוכן למשימה."

פרט שלא ידעתם עלי

בתקופת ההתנתקות צבעתי את השיער לכתום, כמחאה נגד הגירוש. יו"ר הכנסת דאז, רובי ריבלין, אסר עליי להיכנס כך למשכן, אך לא ויתרתי: עתרתי לבית-הדין לעבודה, אשר התיר את כניסתי לכנסת.