ח"כ אורן חזן (ליכוד) הודיע הערב (שני) כי יעמוד בראש מפלגת "צומת - התנועה לציונות מתחדשת" בבחירות לכנסת ה-21. ח"כ חזן, שלא נכנס למקום ריאלי בפריימריז לרשימת הליכוד, מסר את ההודעה בשידור חי בעמוד הפייסבוק שלו. בראש "צומת" עמד בעבר השר והרמטכ"ל לשעבר רפאל (רפול) איתן ז"ל.

"אני מוביל את המהלך כדי להציל את קולות הימין שלא ייזרקו לפח", אמר ח"כ חזן. "ובכדי לאחד את הימין שבימין, כך שנוכל להמשיך להנהיג את המדינה למען שלמות העם והארץ. "אני קורא לכל מפלגת ימין אמיתית שלא נכנעת ללחץ האמריקאי, ושטובת עם ישראל, ארץ ישראל, תורת ישראל וחיילי צה"ל לנגד עיניה - להצטרף אליי לדרך, אני מבטיח לשריין אותם במקומות ריאליים".
"המפלגה הוקמה מתוך דאגה לדור הצעיר ולקול העם שהולך ונשכח", הוסיף חזן. "כי בימים שבהם פוליטיקאים שבעים עסוקים בדילים וכיסאולוגיה - העם מחפש מנהיג שלא נכנע ללחצים, לקומבינות ולסידורי עבודה מלמעלה. הכנסת מלאה בלוביסטים של בעלי ההון, ובניגוד לח"כים שהולכים אחריהם בעיניים עצומות - קולי שייך לכם - עם ישראל".


"בימים הקרובים, עת פרסום הרשימות - נפרסם את משנתה של המפלגה", אמר חבר הכנסת. "אך כבר כעת ברור שלנגד עינינו עומד המאבק בשחיתות, ערך היושרה, הדאגה לפרט, לשוטרים, לחיילים, לנכים ולחקלאים שבלעדיהם אין לנו חזקה על הארץ. הבחירה בצומת נולדה מתוך געגוע לארץ ישראל היפה, ואנו כולנו יחד, צעירים ומבוגרים יחדיו - זוכרים את העבר ובונים את העתיד".

כזכור, חזן תקף בחריפות לפני כשבוע את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואת בנו יאיר בשני ראיונות שהעניק לתקשורת. חזן האשים את ראש הממשלה בהתערבות נגדו בפריימריז המפלגה, ביקר את מדיניותו הביטחונית וכינה את בנו "עכבר מקלדת וילד כאפות".