מצטרף חדש לרשימת הימין החדש: רן בר-יושפט, בן 35, דוקטורנט באוניברסיטת חיפה אשר חוקר את יהדות ארה"ב הצטרף היום (שלישי) לרשימת מפלגת "הימין החדש" בהנהגת נפתלי בנט ואיילת שקד. בר-יושפט הינו יזם של פרויקטים חברתיים ופעיל הסברה ישראלית בחו"ל, בין היתר במסגרת הסוכנות היהודית וארגון "Stand With Us". הוא בוגר תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית, תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני בתכנית רודרמן ללימודי יהדות ארה"ב מאוניברסיטת חיפה.

בנוסף לפעילותו האקדמית והציבורית, פרסם עו"ד בר-יושפט שני ספרים: "טסתי לדבר על ישראל", העוסק בהסברה ישראלית בחו"ל, ו"באתי לעשות שבת", העוסק בדרכים השונות בהן קהילות בישראל מתייחסות ליום השבת. בעברו שימש כמנהל פרויקטים בקונגרס היהודי-ישראלי ובהמשך הצטרף לפורום 'קהלת' כסמנכ"ל מחקר. 'קהלת' הינו פורום מחקר ומדיניות שמטרותיו לעגן בחקיקה את היות מדינת ישראל מדינת הלאום של העם היהודי, לחזק את המשילות ולקדם את חירויות הפרט. את שירותו הצבאי ביצע בר-יושפט, לשעבר אלוף הארץ בלחימה משולבת, כלוחם ביחידת מגלן וכיום הוא מבצע שירות מילואים ביחידה מובחרת.
שר החינוך ויו"ר הימין החדש, נפתלי בנט, אמר: "אני מברך את רן בר-יושפט על הצטרפותו לסיירת של הימין החדש. רן הוא לוחם הסברה ראשון במעלה, איש חזון ומעשה שפעל לחיזוק היסודות הלאומיים של מדינת ישראל ותרם למהפכה המשפטית שהשרה שקד הובילה במערכת המשפט. יחד עם רן, נמשיך לפעול ליישום מדיניות ימין אמיתית וחזקה בכלכלה, במשפט, בביטחון ובהסברה הישראלית בעולם".

שרת המשפטים ויו"ר הימין החדש, איילת שקד: "ההצטרפות של רן בר-יושפט לימין החדש היא חיזוק משמעותי עבורנו. רן מקדם את התפיסה המשפטית שלנו והוא אחד הדוברים המוכשרים והרהוטים ביותר שיש היום למדינת ישראל בתקשורת הבינלאומית ובבימות שונות בעולם. הוא מצליח לדלג מעל המחיצות המדומיינות שקיימות בחברה הישראלית וליצור חיבור אמיתי בין העולם החילוני והעולם הדתי. רן הוא מרתוניסט והוא מצטרף אלינו היום לריצה ארוכה במיוחד".
רן בר-יושפט: "לאחר שנים של הסברת המדיניות הישראלית, החלטתי לעלות על המגרש ולנסות להשפיע על עיצובה. כחבר כנסת מטעם 'הימין החדש' אשתמש בידע והניסיון שצברתי בפעילותי הציבורית בשנים האחרונות. אתמקד בקידום כלכלה ליברלית וחיזוק עקרונות השוק החופשי, בעיצוב זהותה הלאומית של ישראל ובחיזוק הקשר של מדינת ישראל עם יהדות התפוצות. זה יום מרגש ומלא גאווה".