ויכוח סוער התקיים היום (שני) בשידור, בתכניתם של אריה אלדד ובן כספית ב-103FM, כאשר יו"ר מפלגת בל"ד, ד"ר מטאנס שחאדה, שהגיש תלונה נגד העיתונאי עמית סגל, לאחר שזה כינה את מפלגת בל"ד "ארגון טרור", עלה לראיון לשיחה שהפכה כאמור מהר מאד לעימות. המגישים שאלו בתקיפות את שחאדה האם למעשה אין אמת בדברי סגל. "עמית סגל לא צודק? ארבעה מתוך חברי הכנסת שלכם יושבים במאסר". 

על שאלה זו ענה יו"ר בלד כי "למפלגה שלנו יש מצע דמוקרטי, שמאתגר את הקונצנזוס הישראלי, אבל קורא לשיוויון מלא לכל האזרחים". עוד אמר שחאדה נגד סגל: "הוא מתיימר להיות עיתונאי, אבל הוא קורא לדה-לגיטימציה של מפלגה שיש לה מצע דמוקרטי". 

הוויכוח לא פסק פה, כאשר אלדד טען כלפי שחאדה כי "אתם טוענים שמדינת ישראל היא מדינת טרור, למה אסור לקרוא לכם מפלגת טרור". שחאדה השיב: "יש הבדל - פה מדובר בהסתה נגד אנשים ונגד נבחרי ציבור ויש התרת דם נגד אותם אנשים, אנחנו אומרים שהכיבוש הוא הטרור, כאשר אנשים נהרגים". 

בן כספית: "את בשאר אל אסד גיניתם? אנחנו מסתכלים על מה שקורה בעולם, ואנחנו ביחס לעולם מתנהגים בכפפות של משי, ד"ר שחאדה. היית מגנה את בשאר אל אסד?". לשאלה זו שחאדה לא ענה וברח מהתשובה.  

 
בסיום הראיון הסוער אמר כספית לשחאדה: "לא אשכח לך בחיים שגרמת לי להיות לטובת עמית סגל. אני לא השתכנתי, אם היית מגנה את אסד, הייתי משתכנע, אני השתכנעתי שאתם צבועים, מעניין אתכם רק להרוס את המדינה".