"המגיפה החדשה": נתן זהבי, השדרן הוותיק ב-103FM החל את תוכניתו היום (ראשון) בהתייחסו לראיון המפתיע שהעניק אמש ראש הממשלה בנימין נתניהו בחדשות קשת 12, ואמר: "יש מגיפה חדשה בישראל, והיא פוגעת באנשי התקשורת, זו מחלה קשה שפגעה באנשים שמוגדרים כעיתונאים, כשהם בסך הכל כלבלבי תקשורת המנהלים מסעות יחצ"נות והסברה סמויים וגלויים למען ניקיון כפיו של ראש ממשלתנו, בנימין נתניהו. המחלה פגעה בעובדים בטלוויזיה, ברדיו בעיתונות הכתובה והיא מתפשטת. ריחה בלתי נסבל. אני מכיר כמה תחנות רדיו בהם שדרנים מבקשים לפני שהם נכנסים לאולפן לרענן את אווירת הצחנה".במסגרת מסעות נתניהו, ראש ממשלתנו, הוא החליט בצעד נדיר לפרוץ לאולפן חדשות 12 ולהסביר במלוא פיו וללא טלפרומפטר את הדברים המתבקשים לאור כל מיני התרחשויות בהם הוא מעורב. הסתבר שהגברת קרן מרציאנו, בניגוד להרבה מעמיתיה, עשתה עבודתה נאמנה, שאלה שאלות נוקבות, כמעט ולא הרפתה בזמן שנתניהו החל לעשות תעמולת בחירות בניגוד לחוק. לידה ישב עמית סגל שהפך פתאום לכמעט אילם. אני מניח שהוא היה גם זה שסידר לנתניהו את הכניסה. ביבי כהרגלו התבכיין למה גנץ קיבל יותר זמן ולא שאלו אותו שאלות קשות, בעוד שהוא קיבל זמן רב ממנו ונשאל שאלות שהיה צריך להישאל. מר נתניהו זה לא היה ריאיון עם ריקלין", הוסיף זהבי.

"כעת נדבר על נסיך העצר יאיר נתניהו", המשיך השדרן, "הוא צוטט היום כועס על צמד הדרק'ס אלירז שדה ויוסי וידר. ב'מעריב' נכתב בכותרת שבנו של ראש הממשלה מתקשה להבין על מה המהומה בחיקוי של אברמוביץ' ותהה 'למה אסור לחקות את הנחש צפע הזה ולמה מותר לבזות את אבא שלי' למי שלא יודע נחש צפע היה הקוד להפגזות בשנת 1991. ככה הוא מכנה את עמיתי וידידי אמנון אברמוביץ'. אני הכרתי את אברמוביץ' זמן קצר אחרי פציעתו. ראיתי מה הוא עבר במחלקה לכירורגיה פלסטית, היה לנו רופא משותף. אברמוביץ' עבר לדעתי מעל ל-80 ניתוחים. הוא היה נכנס ויוצא מהמחלקה כדי להשלים פאזל על מנת שיהיה לו מראה אנושי פחות או יותר".

"שימו לב שנתניהו משתמש בימים האחרונים, בכל פעם כשיש פאשלה במטה בחירות שלו, במשפט 'לא ידעתי'. זה מתאים לפרשת הבר-בקר. ביבי לא ידע. ראש קמפיין הבחירות של הליכוד לא ידע, האיש שמדקדק על כל דבר לא ידע? הוא לא ידע? שקרן", אמר זהבי.

"הם הצליחו לגרום לרוני דניאל לקבל ביום שישי ג'ננה ולזעוק מדם ליבו. אמנון אברמוביץ' ברח מהאולפן. הוא לא רצה לשמוע את רוני דניאל זועק את הזעקה שכל אזרח שפוי במדינה הסכים איתה. דניאל זכה לקומפלימנטים כשיצא מהתדמית שלו כדובר צה"ל והפך לשור הזועם. כאשר נלחמים לא לפי החוקים צריך לדעת להחזיר מלחמה גם לא לפי החוקים", סיכם.