הטור של פרשן מעריב בן כספית, והדיווח בו שיו"ר כחול לבן, בני גנץ, עבר טיפול פסיכולוגי, עורר סערה גדולה בסוף השבוע, בעיקר על רקע הטענות של הליכוד שהוא אינו כשיר להיות ראש ממשלה. הבוקר (ראשון) עלה כספית לראיון אצל ענת דוידוב וינון מגל ב-103FM והסביר מדוע כתב את הדברים. "בסוף השבוע רבתי עם המון אנשים", אמר. "רק שניים שרבתי איתם אשכרה קראו את הטור. השאר התבססו על ההתלהמות בטוויטר. הפרסום עצמו ניתן במינון מדוד. זה לא היה בעמוד הראשון ולא היה מזה טיזר או כותרות. זו הייתה החלטה אידאולוגית עניינית אחרי שקיבלתי את גרסת גנץ. בטור ציינתי שבשנתיים-שלוש האחרונות בני גנץ ביקר אצל פסיכולוגית שאחת מליבות העיסוק שלה הוא ייעוץ ארגוני".

דיברת גם על כדורים פסיכיאטריים.
"בשורה התחתונה אני יודע להוכיח את הדברים רק בבית משפט. בני גנץ טוען שהוא לא בטיפול פסיכולוגי ואני קיבלתי את גרסתו. שאלו אותי למה אני מפרסם את זה עכשיו, בצמוד לבחירות ושצריך להפיל את ביבי. חבר'ה, אני לא עובד בלהפיל את ביבי, אלא להביא לידיעת קוראי את כל שאני יכול לגלות עבורם. אם הייתי מגלה שבשנים האחרונות ראש הממשלה הלך באופן קבוע לפסיכולוגית הייתי מפרסם את זה. צריך לפרסם את זה גם בעניינו של הטוען לכתר. התפקיד שלנו הוא לחטט ולפלוש בחיים ובהתנהלות של כל מי שרוצה להיות כאן ראש ממשלה ולקבל את המפתחות לכפתור האדום לחיים שלנו".

מי שרוצה להיות ראש ממשלה צריך לחשוף את תיקו הרפואי. כולם ולא רק בנימין נתניהו.
"אכן. לדעתי עצם ההליכה לפסיכולוגית מעיד לחיוב. שלי יחימוביץ' צייצה ציוץ ראוי ובניהו חשף שכשהיה דובר צה"ל הוא פנה לעזרה. זו לא בושה".

מי שלוקח כדורים פסיכיאטריים יכול להיות ראש ממשלה?
"התשובה היא לא. בודקים מי האיש, הרקורד שלו, הלחצים שהוא עמד וכד'. אני הולך לישון עם כדור הרגעה כבר לא מעט זמן. הוא אמנם מינורי אך אני לא מתבייש להגיד זאת. ויינרוט סיפר שהוא היה כמו הפסיכולוג של נתניהו. האם זה פוסל את נתניהו מלהיות ראש ממשלה? לדעתי לגמרי לא".

עוד תשעה ימים זה נגמר. הקמפיין של הליכוד הוא הכי נמוך שהיה כאן. כמו הקמפיין שטראמפ עשה נגד הילרי.
"לדעתי הקמפיין הזה רק פוגע בביבי. מדובר כאן בשלושה רמטכ"לים. רוב רובו של הציבור השפוי לא אוהב את ההשחרה של שלושת גיבורי ישראל וזה יותר יזיק לנתניהו מאשר יועיל לו. אגב, לא סתם לא תשמע את נתניהו אומר בקולו שום דבר על גנץ, אשכנזי או על בוגי יעלון. מנגד גם לקרוא לביבי בוגד זה טמטום כי זה לא נכון".