יומיים לבחירות: בתום מפגש נדיר, שלא קרה כדוגמתו בעשר השנים האחרונות, בין ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין חברי קהילת הלהט"ב, אמנם לא נשמעו הבטחות ואמירות מובהקות. למרות זאת, הבטיח נתניהו: "תיק החינוך יישאר בידי הליכוד".

בתום הפגישה, נרשם כי נתניהו סירב להתחייב על קידום שוויון זכויות כתנאי להקמת הקואליציה, והביע חשש מפני התנגדות הסיעות הדתיות והחרדיות בכל קואליציה שתקום. עם זאת, הצהיר כי תיק החינוך יישאר בידי הליכוד ולא יעבור לידי הסיעות השמרניות, וכן הצהיר על מחויבותו האישית ומחויבות הליכוד לפעול לקידום הקהילה הלהט"בית.

מהחוג הגאה של מפלגת העבודה נמסר בתגובה למפגש: "בדיוק לפני שבוע הוזמן לבית משפחת נתניהו אדם בשם 'קפטן ג׳ורג'' שכתב דברי הסתה איומים כנגד הקהילה הגאה בטוויטר, והתקבל בכבוד רב בבית משפחת נתניהו. ראש הממשלה נתניהו מחבק ביד אחת את הגורמים החשוכים והמסיתים ביותר בחברה הישראלית, ואת היד השנייה הוא מושיט לעבר מובילי מאבק הקהילה הגאה".

"המפגש הזה הוא ספין על גבה של הקהילה ומהווה עלה תאנה בלבד של האיש שהצביע נגד זכויות הקהילה", נמסר עוד ממפלגת העבודה, "נתניהו הכשיל במשך 10 שנים כל התקדמות לעבר שיויון עבור הקהילה. הקהילה מאסה בזלזול של הליכוד בזכויותיה. מפלגת העבודה היחידה שמתחייבת להכניס את תכנית 24 החוקים לשיויון זכויות להקהילה הגאה, בכל הסכם קואליציוני שיהיה".

אוהד חזקי מנכ"ל האגודה למען הלהט"ב התייחס לתוכן הפגישה ואמר: "ישנה חשיבות פוליטית וציבורית לעצם קיומו של דיאלוג ישיר עם ראש הממשלה, ואנו מקווים כי האמירות החיוביות והיפות ששמענו היום יתורגמו בקדנציה הקרובה לחקיקה ולעמידה על זכותנו לשוויון ולא יישארו הבטחות ריקות כפי ששמענו עד כה".

מכחול לבן נמסר בתגובה: "ביבי ממשיך לשקר לקהילה הגאה. 13 שנים הוא מורח את הקהילה הגאה בהבטחות ובפועל מפיל את כל יוזמות החקיקה למען להט"בים בכנסת. רק בשנה האחרונה שמענו כולנו את הבטחתו המפורשת לתמוך בחוק הפונדקאות וראינו איך יומיים לאחר מכן הצביע נגדה בלי למצמץ. 
כפי שהתחייב בני גנץ בפגישה שערך עם נציגי הקהילה הגאה, ממשלה בראשותו לא תאפשר לאף מפלגה החברה בקואליציה זכות וטו כנגד קידום זכויות לקהילה הגאה".