"האמירה של שר המשפטים אמיר אוחנה לא הייתה במקומה. אבל תמיד צריך להסתכל על שני הצדדים. אם תקראו את ספרו של השופט לשעבר אליקים רובינשטיין תגלו שהוא כתב שיש לתת לגוף המבצע לעשות את שהוא עושה", אמר היום (חמישי) השופט בדימוס הרן פיינשטיין ב-103FM, "אני חושב שהנשיאה לא הייתה צריכה להגיב בכלל, תפקידה כראש המערכת היא לשפוט - שתיתן לאנשים אחרים לעשות את העבודה". הוא אמר כי "נשיאת בית המשפט העליון עושה עבודה טובה מאוד, אך היא צריכה לפסוק ולשפוט".
השופט בדימוס אמר בשיחה עם בן כספית ורוני בר-און כי "אסור היה לשר לומר את זה אלא לומר את הדברים בדרכים עקיפות - שבג"ץ לא ייכנס לתחומים בהם אין לו סמכות ושיש לאפשר דיונים נוספים בנושאים עדינים".

כספית: אני חולק עליך בנוגע לנשיאה. ברגע ששר המשפטים מודיע שלא חובה לציית לפסיקות בג"ץ אני חושב שנשיאת העליון לא יכולה לשתוק.
"גם אתה לא תקיים חלק מפסקי הדין אם בית המשפט העליון יטען שיש להחזיר את הכותל המערבי והגולן".
כספית: הוא שר המשפטים. שר המשפטים אמור להיות ראש המערכת של חוק ומשפט. הוא גם תפקיד ממלכתי ולא רק פוליטי. יש לו אחריות ביד. לכן לתפיסתי הנשיאה הייתה חייבת לענות לו. אתה שותף לדאגה שלו שיתפרו לו תיק?
"אני לא מבין בזה שום דבר. אני מקווה שזה הכל שטויות במיץ".

בר-און: האמירה של אוחנה לא באה תלושה מהמציאות. יש קרב אימים בין המערכות ומתקפה על בתי המשפט. אתמול בא אחד כזה ושופך ג'ריקן דלק. לו אתה היית חושב שכמוהו לא היית לוקח על עצמך את תיק המשפטים.
"למה כל המתקפה התעוררה? בגלל ההתנהלות של בית המשפט העליון".
בר-און: אם אהרון ברק היה חי היום הוא לא היה כותב את הדברים שכתב כי הוא היה רואה שניתנה רשות למשחית ששוב לא מבחין בין צדיק לרשע
"במאמרים שלו הוא תקף את המהפכה החוקתית".
כספית: גם אני בעד פסקת ההתגברות בסגנון גדעון סער, יעקב נאמן ובני בגין. אך במקרה הזה שר המשפטים הודיע שהוא בעד שההתגברות תכלול גם את החסינות. זאת אומרת שהוא אומר לציבור שהוא הגיע לתפור את החסינות לבנימין נתניהו.
"אני חושב שאסור היה לו לומר את הדברים שאמר. הוא היה צריך לומר את הדברים בדרך אחרת. הסיטואציה הזו נוצרה כי בית המשפט חרג מסמכותו. בג"ץ נעשה מלך המדינה. שר המשפטים לא היה צריך לומר את שאמר אך צריך למחות נגד הפעילות של בית המשפט העליון".

בר-און: אני חושב שהשרה איילת שקד הלכה בכיוון הזה מבלי לומר דברי הבל כאלה
"צודק".